sehirlerarası-tasimacilik

Şehirler Arası Nakliyat

Kent nakliyat firması olarak; Türkiye’nin neresinde olursanız olun ve neresine taşınmayı düşünüyorsanız düşünün, Şehirler arası Evden Eve Nakliyat uygun firmasının tüm Türkiye’yi saran nakliyat ağıyla güvenilir ve kaliteli bir hizmet almanın zevkini yaşayacaksınız. Kent nakliyat, Eşyalarınızın Değerinde Sigorta kapsamı altında nakliyatı güvenilir hale getirmiştir.Sizde Eşyalarınızı sigortalatmadan sakın yola çıkarmayın. Taşıma sonrası oluşan zararların tamamı firmamız tarafından karşılanmaktadır. Eşyalarınızı taşıtırken profesyonel nakliyat firmaları ile çalışın.

Kent nakliyat, tümü Araç Takip Sistemi ile donatılmış araçları ile Şehir içi – Şehirler arası ve Uluslararası Hizmet vermektedir. Anlık ihtiyaçlara dahi seferlik araç tedarik edebilecek uzman kadrolara sahip komple ve parsiyel taşıma hizmeti sağlamaktadır. Her müşterisi için bir müşteri temsilcisi görevlendirerek, bütün süreci kontrol altında tutar. Her zaman müşteri memnuniyetine en üst seviyede tutmaya çalışan firmamız sizler için her geçen gün daha da gelişmekte.

Kalite ve hızlı hizmeti isteyenler için firmamızda taşımacılık hizmeti tüm ayrıntıları ile sunulmaktadır. Çalışanlarımızı özenle seçtiğimiz kadromuzda müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelmektedir. Eşyalarınızın korunması amacı ile kullandığımız sarf malzemeler ve koruyucu malzemeler birinci sınıf olup her türlü darbe ve çarpmalara karşı koruyucu olmaktadır. Sizin için önemli olan eşyalarınız bizim içinde önemlidir politikasıyla yola devam ediyoruz.

Eşyalarınız Türkiye’nin en uzak noktalarına il ve ilçeye bile hiçbir şekilde zarar görmeden güvenle ulaştırıyoruz. Taşınan eşyalarınızı bizlere teslim ettiğiniz şekilde bulabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz şehirler arası nakliyat ve diğer nakliyat hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizlerle iletişime geçin.

sehirlerarası-tasimacilik
şehirler arası taşımacılık

Şehirler arası nakliyat fiyatları

Kent nakliyat, müşterisine özel çeşitli indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Özellikle de piyasa şartlarına taşıma işleminin uzun bölgelere yapılması durumunda talep edilen ücretler de artış görülmektedir. Ancak Kent Nakliyat, siz değerli müşterilerimizin memnuniyet oranlarını arttırmak için fiyat noktasında bir hayli kolaylık sağlamaktadır. Şehirler arası nakliyat projelerinde tercih edilen araçların ekonomik yakıt sistemi özelliği bulunmaktadır. Bu sayede müşterilerden talep edilen ücretler minimum seviyeye getirilmektedir. Her şey sizin için!

sehirlerarasi-tasimacilik
şehirler arası taşımacılık

Asansörlü nakliyat hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Yorum Ekle