Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye ilçesinde oturup ya da Ümraniye’ye yeni taşınacaklar için evden eve kaliteli, güvenli taşımacılık için bize güvenebilirsiniz. ‘Sizin için değerli olan her şey bizim içinde değerlidir’ anlayışımız ile ev ya da ofis eşyası, beyaz eşya gibi birçok farklı eşyanızı Ümraniye evden eve nakliyat olarak taşıma işlemlerini gerçekleştirebiliriz.

Ümraniye evden eve nakliyat için özel araçlarımız ve güvenerek emanet edebileceğiniz ekip arkadaşlarımızla eşyalarınızı özel şekilde paketleyip istenilen adrese kısa surede nakliye edebiliriz. Eşyalarınızın boyutu, kilosu, azlığı veya çokluğu önemsenmeden iyi bir fırsatını siz müşterilerimize sunmaktayız. Her bütçeye uygun nakliye fiyat listemiz bulunmaktadır. Bu listeye göre, en iyi şekilde istifleme, eşyanın taşıma süresi, eşyanın genel toplamına bakılarak fiyat verilmektedir. Her türlü garantili servis de eşya taşımacılığında firmamız olarak sağlamaktayız.

Evden Eve Nakliyatta Hizmet

Ümraniye evden eve nakliye için bize ulaşabilmek çok basit ve kolay. Bizlere web sitemizden ya da telefon numaramızdan 7 gün 24 saat içerisinde ulaşabilirsiniz. Her türlü desteği hem telefon aracılığı ile hem de yüz yüze aktararak müşterilerimize ‘en iyi taşımacılık hizmetini’ sunmak istemekteyiz. Müşterilerin istediği farklı taşınacak eşyalar var ise, bunları da iletişim bilgilerimiz ile bizlere ulaşarak talep etmeleri yeterlidir. Bu süreçten sonra gerek asansörlü olarak gerekse parça parça şeklinde eşyalarınızı tam korumalı ve iyice istiflenmiş bir şekilde nakliyesini yapmaktayız.

Tüm süreçlerde uzman ve tecrübeli kadro ile taşımacılık işine destek vermekteyiz. Müşterimizin özel eşya istiflemelerini ayrı olarak yapıp yeni taşınacak konuma götürmekteyiz. İş başlamadan önce ve iş bitimine kadar tüm süreçlerde sınırsız destek sağlamaktayız. Eşyaların güvenirliği sorumluluğumuz altında tutmakta ve birinci sınıf muamele göstermekteyiz. Herhangi bir çizik, kırık gibi kötü ihtimallere karşı hem kartona hem de arabaya istiflemesini özel olarak dikkatli bir şekilde yapmaktayız.

Ümraniye Güvenilir Taşımacılık

Ümraniye evden eve taşımacılık firmamız sözleşmeli çalışmaktadır. Gerekli kurumlardan aldığımız güvenirlik ve taşımacılık belgesi ve sektörde uzun süredir varlığımız sayesinde bizlere gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Herhangi bir sorunda sözleşmede olduğu gibi gereği yapılmaktadır ve mağdur olmanız takdirde zararınız karşılanmaktadır. Firmamızda bulunan tüm personelleri taşımacılık, paketleme, müşterilerle iletişim konusunda eğiterek siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar birçok müşterisinin güvenini kazanmıştır. Bu güven ile geleceğe doğru emin adımlarla ilerlemekteyiz.

1 Yorum

  1. Tulay Ertürk
    24 Eylül 2019

    Nakliyat firmalarını arasında işlerini sorunsuz ve tertipli yapan meslektaşıma başarılar diliyorum istanbulun her semtinde Türkiye geneline hizmet verıyorlar işlerini hakkıyla yapan firma eşlarının sarınındn taşinmasına kadar özenli ve titiz bir çalışma sergiliyorlar her keze tavsiye edebilirim başarılarınızın devamını diliyorum.

Yorum Ekle

DMCA.com Protection Status