Şişli Evden Eve Nakliyat

Avrupa yakasının en işlek caddelerinden olan Şişli, hem ev hem de ofis bakımından zengin bir yerdir. Bundan dolayı Şişli içerisinde çok sayıda konum değiştiren insana rastlanmaktadır. Firmamız, uzun yıllardır sektördeki tecrübesi, profesyonel ekibi bünyesinde barındırması, kaliteden ödün vermemesi sayesinde Şişli evden eve nakliyat konusunda akıllara ilk gelen firma olarak bilinmektedir.

Şişli’nin her yerine hizmet götüren Şişli evden eve nakliyat firmamız, güvenilir, dürüst, dikkatli, eşyaya saygı gösteren, eşyaları sigorta yaptıran, donanımlı, geniş araç filosuna sahip ve sözleşmeli çalışan bir firmadır. Geleceğe taşıdığımız eşyalarınızı kendi eşyalarımız olarak görüp korumaktayız. Sizin bu süreçte tek yapmanız gereken; elektronik posta adresi, internet sitesi ya da telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşıp gerekli bilgileri vermektir. Bundan sonra, geniş araç filomuzla belirtmiş olduğunuz konuma gelerek Şişli evden eve taşımacılık için ön çalışmayı yapmaktayız. Anlaşma durumunda vakit kaybetmeden işe başlayıp taşınacak yere malzemelerinizi bırakmaktayız.

Şişli Evden Eve Nakliyat Firması

Şişli ilçesinde oturup ya da Şişli ilçesine taşınmak için Şişli evden eve nakliyat firması arayanların güveneceği nitelikli, vizyonlu ve misyonlu bir firmayız. Tüm eşyalarınız bizim kollarımız altında güvencelidir. Eşyalarınızın kaybolma durumu asla olmaz. Ulaştırma Bakanlığı’ndan almış olduğumuz taşımacılık belgesi ile hareket etmekteyiz. Çok acil taşınmak ya da eşyalarınızı farklı bir konuma götürmek istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Geniş araç filomuzla hızlı bir şekilde işlemlere başlayıp en iyi şekilde paketleyip, istifleyip eşyalarınızı yeni konumuna götürmekteyiz.

İşlerinizi bırakıp gelememe durumunda da firmamız eşyaların garantisini vermektedir. Eşyaların hepsini sigorta yaptırıp aldığı şekilde yerine bırakmaktayız. Tüm bu Şişli evden eve taşımacılık süreci kapsamında sizin yapmanız gereken, eşyaların nereye konulacağını bize tarif etmenizdir.

Donanımlı Montaj Ekibi

Nakliye konusunda taşımacılık kadar montaj da önemlidir. Duvara monte edilmiş onlarca malzeme vardır. Bunların hepsini profesyonel ekibimizle dikkatli bir şekilde çıkartıp yeni yerine monte ediyoruz. Tüm bu işlemlerde artı bir ücret almadan sözleşmedeki fiyata tabii kalıyoruz. Ayrıca, montaj sırasında olabilecek kötü senaryolar için eşyanın ücretini bire bir ödeyerek müşterinin memnun kalmasını ve mağdur olmamasını sağlıyoruz.

Taşımacılık firmaları arasında Şişli evden eve nakliye işini hem kaliteli hem de uygun fiyata yapan nadir firmalardanız. Fiyat listesi oluşturduğumuzda hem uygun ve geni ödeme yelpazemiz bulunmaktadır. Müşteri isterse kredi kartı ile isterse de nakit olarak ödeme yapabilir. Tüm süreçler hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim kanalları üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Serkan özkan
    24 Eylül 2019

    Kesinlikle tavsiye ederim. Son derece profesyoneller. İşlerini layığı ile yapıyorlar. Çok hızlı ve titizler. Başka firma araştırmanıza gerek yok.

Yorum Ekle

DMCA.com Protection Status