Şile Evden Eve Nakliyat

Anadolu yakasının harika yerlerinden olan Şile, sayılı sayıda binalara ve harika ormanlara ev sahipliği yapmaktadır. Sitelerde ya da villalarda oturanların çok sayıda nakliye firması tercih etmesi görülmektedir. Şile evden eve nakliyat işi yapan firmamız hem Şile’de hem de tüm İstanbul’da taşımacılık yapmaktadır. Taşımacılık için güvenilir ve dürüst firma olan şirketimiz, eşyalara saygı gösterip herhangi kırılma ve çizilme olmadan yeni belirleyeceğiniz adrese taşıyoruz.

Evden eve nakliyat için bizlere iletişim adreslerimizden ulaşıp gerekli bilgileri vermeniz yeterli olacaktır. Alanında uzman, nitelikli ve kaliteli personellerimiz hızlı bir şekilde belirttiğiniz konuma gelerek incelemeleri yapacaktır. İncelemeler sonrası size bir fiyat teklif listesi iletilecek kabul etmeniz durumunda anlaşma imzalanıp Şile evden eve nakliyat işi resmen başlamış olacaktır. Taşıma sırasında eşyalarınıza gelebilecek olumsuz bir durum için eşyalarınıza sigorta yapılıp teslim edilmektedir. Eşyalarınızın hepsi ekspertiz kontrolünden sonra taşınmaya başlar. Hem eşya taşımada hem de nakliye firmasında sonsuz güveni müşterilerimize vermek istiyoruz.

Uzman Ekiple Evden Eve Nakliyat

Firmamız kurulduğundan bugüne kadar Şile evden eve taşımacılık işi yapan başarılı ve tecrübeli bir firmadır. Profesyonel olarak faaliyet yürüten ekibimiz Ulaştırma Bakanlığı’ndan sertifika almıştır. Şile Evden eve nakliye işinde; eşya paketleme, eşya istifleme, montaj, eşyaların yerinin ayarlanması gibi tüm işlemler başarılı bir şekilde ekibimizle yapılmaktadır. Müşterinin bu süreçte yapması gereken tek şey; yeni konumda eşyaların nereye konulacağını bildirmektir. Eşyaların taşınma işlemi çok sayıda personel ile yapıldığından kısa sürede teslim edilir. Eşyaların değerini bozacak her türlü olumsuzluktan da kaçınılmaktadır.

Acil Şile Evden Eve Nakliyat

Firmamız bünyesinde geniş araç filosu bulunmaktadır. Şile evden eve nakliyat firması arayanların güvenle arayacağı firmalardan bir tanesiyiz. Firmamıza ulaştıktan sonra kısa sürede eşyalarınızı alıp belirttiğiniz yeni adresi araçlarımızla eşyalarınızı götürüyoruz. Bu süreçte hem hızlı hem de dikkatli oluyoruz. Müşterinin mağdur olmaması için eşyaların teslimini gerek gün içinde gerekse bir gün sonra yapmak için gayret gösteriyoruz.

Şile Evden eve nakliye firmasında gözünüz arkada kalmasın. Firmamız bünyesinde eşyalarınızın değeri korunduğu gibi çalınma gibi kötü senaryoların da önüne geçilmektedir. İşlemler başlamadan önce ön çalışmada tüm eşyalar belirtilip taşıma başlanılmaktadır. Müşterinin hem taşıma hem de taşımadan sonra bir isteği ya da şikayeti varsa dinlenerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

1 Yorum

  1. Cenk Soyer
    24 Eylül 2019

    Şile evden eve nakliye firmaları arasında uygun fiyata eşyalarınızı güvenle taşıtabilirsiniz biz memnun kaldık.

Yorum Ekle

DMCA.com Protection Status