Pendik Evden Eve Nakliyat

İstanbul Anadolu yakasında bulunan Pendik hem geçiş yolu olması hem de fabrikalara yakınlığı ile tercih nedeni olmaktadır. Pendik ilçesindeki nüfus yoğunluğunun göze aldığımızda çok sayıda ev ve bina bulunmaktadır. Firmamız Pendik evden eve nakliyat hizmeti için uzun süredir hizmet sağlamakta ve müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyalarımız olarak görüp hem taşımasını hem de montajını başarılı bir şekilde icra etmekteyiz.

İstanbul Pendik’te evden eve taşımacılık hizmeti sağlayarak Pendik içerisinde müşterilerin eşya taşımacılığında akıllara gelen ilk firmayız. Bu başarımızı; uzun süredir sektörde olmamız, profesyonel ve tecrübeli ekibe sahipliğimiz ve oldukça geniş araç filomuz sayesindedir. Nakliyat firması arayan ve eşyaların taşınmasını gerek hızlı gerekse de uyguna düşünen tüm müşterilerimizi firmamıza beklemekteyiz.

Pendik İlçesi Evden Eve Nakliyat

Pendik evden eve nakliyat firması olarak; müşterilerimizin büyük, küçük, hafif ya da ağır demeden tüm eşyalarını; alıyor, paketliyor ve yeni konuma taşıyoruz. Müşterilerimizin bizlere iletişim bilgilerinden ulaşmasıyla süreci başlatmış oluyoruz. Belirttiğiniz konuma gelerek fiyat teklifimizi iletiyoruz. Teklifimizi onaylamanız durumunda ekibimiz ve araçlarımızla evinize misafir oluyoruz. Evinizde sökülecek eşyalar varsa ilk onları söküp taşıma işlemine başlıyoruz.

Pendik evden eve nakliyat işinde eşyaların değerini biliyor ve buna göre özverili çalışıyoruz. Tüm eşyalarınızı paketleyerek geniş araçlarımıza istifliyoruz. Herhangi çarpma, kırılmaya mani vermeden yeni konumunuza taşıyoruz. Eşyalarınız büyük ve evden çıkmayacaksa araç vinç ile eşyalarınızı çıkartıyoruz. Müşterinin memnun olması için nakliyat sektöründeki tüm imkanlarımızı kullanıyoruz.

Hızlı Teslimat Güvenilir Nakliyat

Pendik evden eve nakliyat şirketi olarak tüm eşyalarınızı olabildiğince hızlı yeni konuma taşıyoruz. Ekibimizdeki tüm personellerimizi en iyi şekilde eğiterek nakliyat işine başlatıyoruz. Hem insana hem de eşyaya saygı gösterdiğimizden herhangi olumsuzluğa karşı önlem alıyoruz. Ayrıca, eşyalarınızın hepsini sigorta yaptırıp taşıma işlemlerine başlıyoruz. Bu sayede eşyalarınızın değerini korumuş oluyoruz.

Pendik evden eve nakliye işi yapan firmamız bir ya da iki günde eşyalarınızı alıp yeni konuma götürmektedir. Siz işiniz yüzünden ya da farklı bir nedenle aramızda olamama durumuna karşı biz güvenilir şekilde eşyalarınızı yeni adresinize yerleştiriyoruz. Burada, sizden istediğimiz, eşyaları nereye koyacağımızın bize bilgisini vermek. Geriye kalan tüm işi ekibimiz hızlıca yapacaktır. Firmamız uzun süredir bu sektörde olduğundan ve yüzlerce referansın bulunduğundan bize güvenebilir ve eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Şirketimize yapacağınız istek ve şikayetleriniz için de ayrıca önlem almaktayız. Tüm Pendik evden eve taşımacılık işlerimiz için seferber olup kısa sürede lojistik desteğimizi göstermekteyiz.

1 Yorum

  1. Esra Çınar
    24 Eylül 2019

    Bugüne kadar çeliştiğim en iyi ,temiz ,düzenli ,tertipli çalışan nakliyat firması Kent evden eve nakliyat. Gelen personeller işin ehli ve profesyonelce hizmet verdiler. Çok memnun kaldım elinize, kolunuza, sağlık tekrardan herkese çok teşekkür ederim

Yorum Ekle

DMCA.com Protection Status