OFİS, İŞYERİ, BÜRO TAŞIMACILIĞI
Ofis taşımacılığı hizmeti çok büyük ve özen isteyen bir iştir. Ofis, işyeri nakliyat hizmeti; evden eve nakliyat hizmetinden daha bilinçli ve kaliteli olarak yapılması gereken bir nakliyat hizmetidir. İşletmeniz ne kadar hızlı, sorunsuz ve güvenli bir şekilde taşınırsa, iş ve bütçe kaybınız da o kadar az olacaktır. Ofis eşyalarının çoğunluğunu mobilyalar oluşturduğu için taşıma firmasının bünyesinde marangozların bulunması gerekmektedir. Bünyemizde her türlü teknik donanım ve ekipman bulunduğu gibi marangoz elemanları da bulunmaktadır bu sayede her türlü marangoz işleminizi rahatlıkla yapmaktayız. İşyeri nakliyatına başlamadan önce, taşınacak olan malzemelerin türleri belirlenerek uygun bir şekilde ambalajlanmaktadır. Bu çalışmanın amacı, eşyalarınızın en hızlı ve en hasarsız şekilde taşınmasının sağlanmasıdır. Ofislerin taşınması oldukça dikkatli olunması gereken bir taşıma türüdür. Bunun nedeni ofislerde ki gerek önemli belgeleri gerekse değerli eşyaların taşınması sırasında yapılacak hataların, maddi ve manevi kayıplara yola açmasıdır. Masalarınız, çekmeceleriniz, ofis gereçleriniz, her türlü ahşap mobilya türü eşyalarınız titizlikle paketlenip, sorunsuz bir şekilde taşıma işlemi şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Şirketimizin kendi bünyesinde işinde uzmanlaşmış personeller çalışmaktadır ve büro nakliyat hizmeti problemsiz bir şekilde verilmektedir.

ofis taşımacılığı
ofis taşıma
OFİS VE BÜRO TAŞIMACILIĞI NASIL YÜRÜTÜLMEKTEDİR?

Ofis taşımacılığında öncelikle eksper analizi gerçekleştirilir. Çıkarılan rapora göre bir taşınma planı oluşturulur ve bu plana uyularak nakliyat hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirilir.
Daha sonra dolap ve masa gibi eşyalar usta marangozlar tarafından sökülür. Bu eşyalarla beraber diğer eşyalar da paketlenir ve araçlara taşınır. Paketleme sırasında eşyaların türü dikkate alınarak buna göre malzeme kullanılır. Bunun yanı sıra özellikle belge ve dosyalar numaralandırılarak kolilere konulur bu sayede herhangi bir karışıklık olmadan taşıma işlemi gerçekleştirilir. Eşyalar daha sonra ulaştırılmak istenen alana taşınır ve yine burada marangozlar tarafından montajı yapılarak kullanıma hazır hale getirilir. Ofis taşımacılığı için bizi seçin.

HIZLI VE GÜVENİLİR NAKLİYAT

Sizler de ofis büro nakliyat hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, firmamız ile mutlaka iletişime geçmelisiniz. Uygun fiyat ve ödeme koşulları sunan firmamızın hizmetlerinden memnun kalacaksınız.

ofis taşımacılığı
ofis taşıma hizmeti

Evden eve nakliyat hakkında bilgi almak için tıklayınız.