ofis-depolama

Ofis Eşyası Depolama

Ofis Eşyası Depolama

Ofisinizde bulunan, kullanmadığınız iş gereçleri veya evraklar zaman içersisinde ofiste gereksiz yer kaplayabilmektedir.Eşyaların biriktirilmesi ileri dönük bakıldığı zaman iş ile ilgili fayda sağlayabilmekteyken aynı zamanda mekan içerisinde sıkışıklığı da beraberinde getirebilmektedir.Kent nakliyatın sizler için sunmuş olduğu ofis eşyası depolama hizmeti ile  biriken eşyalarınızı güvenli ve kaliteli bir şekilde depolama alanlarımızda saklayabilirsiniz.

Ofis Depolaması Nasıl Yapılır?

Ofis eşyası depolama işlemi, ev ve eşya depolama hizmetinden farksız değildir.Ofisinize gelen personellerimiz eşyalarınızın boyutuna ve ağırlığına göre uygun bir şekilde paketleme işlemi yaparlar. Paketleme işlemi sonrasında eşyaların rahatlıkla sığabileceği nakliye aracı getirilir ve personellerimiz tarafından eşyalarınız araca yüklenir.Depoya getirilen eşyalarınız ağırlık ve boyutlarına göre ayrılır bunun sebebi ise farklı yükseklik ve ağırlıkta bulunan eşyalarınızın zarar görmesini engellemektir.Eşyalarınız depoya getirildikten sonra firmamız tarafından yedek depo anahtarı sizlere verilir.Bu sayede istediğiniz zaman depoya gelip eşyalarınızı gönül rahatlığı ile kontrol edebilirsiniz.

Güvenli Nakliye:

Kent nakliyat olarak; eşyalarınızın güvenli bir şekilde nakliye edilebilmesi için sigorta işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Eşya Depolarımız:

7/24 kamera sistemleri ve alarm sistemleriyle incelenen depolarımız hırsızlık,rutubet ve doğal afetlere karşı korunmaktadır.

Kent nakliyat olarak 40 yıllık tecrübemiz ile evden eve taşımacılık,ofis taşıma,eşya depolama,lojistik hizmetleri,kasa taşıma ve tekstil taşıma gibi taşıma faaliyetlerimizle siz değerli müşterilerimize, müşteri temsilcilerimiz ve profesyonel ekibimizle hizmet vermeye devam etmekteyiz.

ofis eşyası depolama
ofis eşyaları depolama

Ev eşyası depolama hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Yorum Ekle