Maslak turistlerin pek fazla ziyaret etmediği, İstanbul’un son yıllarda gelişen iş bölgelerindendir. Maslak’ta bundan 25 sene kadar önce sadece birkaç bina varken, bugün uluslararası şirketlerin Türkiye merkezleri, okullar, üniversiteler ve gökdelenler yer almaktadır. Maslak hem ev hem de ofis için taşınacak Avrupa’daki ideal yerlerdendir. Maslak evden eve nakliyat düşünen tüm müşterilerimize müjdeli bir haberimiz var! Maslak’tan Maslak içerisine ya da dışarısında nakliye için firmamız Maslak evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Maslak evden eve nakliyat için firmamız sizlere hizmet sunmaktadır. Konum olarak da yüksek binalardan, gökdelenlerden ve ofislerden oluştuğu için eşyalarınıza taşınırken zarar gelmemesi için firmamızda bulunan içi ahşap kaplamalı ve yüksek katlara ulaşabilecek eşyalarınızı taşıyacak asansörlü araçlarımız mevcuttur. Arzu ettiğiniz zaman bizimle iletişime geçip ev, ofis dükkân ya da sizin tercih ettiğiniz eşya türüne uygun araçlarla eşyalarınızı taşımaktayız. Bünyemizde çalışan alanında uzman ve nitelikli personellerimizle 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Maslak Sağlam Evden Eve Taşımacılık

Firmamızda çalışan ekip arkadaşlarımız sizin verdiğiniz bilgilere göre nakliyat ekipmanları ile birlikte, uygun araçlarla evinize gelmekteyiz. Alanında iyi olan takım arkadaşlarıyla gelerek sizin onayınızla birlikte hiç yorulmadan sökme, ambalajlama, eşyaları araca yükleme ve Maslak evden eve taşımacılık işini kısa bir süre içinde hallederek teslim edilir.

Taşıma işleminin yanı sıra ayrıca siz evde olmasanız dahi nakliyat firması işinde uzman personel kadrosu ile sizin vermiş olduğunuz talimatlar doğrultusunda evinizi istediğiniz düzende yerleştirir ve sizlere belirtmiş olduğu süre içerisinde sorunsuz bir şekilde teslim eder. Maslak Evden eve nakliye konusunda bizlere güvenebilirsiniz. ‘Emanetiniz emanetimiz’ olup her eşyanıza özenli bir şekilde taşıma işlemlerini yapmaktayız. Firmamız sözleşmeli çalışmaktadır aldığımız önlemlere rağmen taşınan eşyalarınıza zarar geldiğinde biz firma olarak sizin bu zararınızı karşılamaktayız. Firmamız güvenli özenli eşyalarınıza kıymet veren bir firmadır.

Uygun Fiyatlı Taşımacılık Hizmeti

Maslak evden eve taşımacılık hizmeti veren firmamız, hem kaliteli işler yapmaya hem de piyasaya göre oldukça uygun fiyat vermeye devam etmektedir. Evden eve nakliyat için bizleri aradığınızda kısa sürede gelip ön inceleme sonucu fiyat lisemizi iletiyoruz. Fiyat listemizi; eşyaların çokluğu, eşyaların taşınma mesafesi belirlemektedir. Fiyat listemizden sonra ister kredi kartı isterseniz de nakit olarak ödeme fırsatını müşterilerimize sunuyoruz. Maslak Evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimiz isterlerse iş başında isterlerse de iş sonunda ödeme yapabilmektedir. Müşteriyi taşıma alanında güvendiği firma olurken ödeme konusunda da hassasiyetli davranan firma olmaktayız.