İstanbul’un Anadolu’daki kıyısında olan Kurtköy, doğa harikalığı ve binaların çokluğu ile bilinmektedir. Kurtköy’de yaşayan vatandaşlarımız için Kurtköy evden eve nakliyat hizmeti sunmakta ve müşterilerin eşyalarını güvenli bir şekilde yeni konuma taşımaktayız. Taşımacılık firmamız kaliteden ödün vermeden, gerekli incelemeyi yapıp amaç ve misyonuna göre hareket ederek işlerinizi başarılı bir şekilde yürütür. Sektörde uzun süredir varlığımız ve yüzlerce referansımız buna en büyük örnektir.

Kurtköy evden eve nakliyat firması eşyaların paketlenmesinden araca yüklenme sürecine kadar tüm işi üstlenmektedir. Evden eve nakliyat işlemi büyük bir sorumluluk gerektirmektedir. Kişilerin özel eşyalarını teslim etmekte olduğu nakliyat firmaları eşyaları güvenli ve sağlam bir şekilde taşımak ile sorumludur. Firmamız uygun fiyat ve esnek ödeme seçenekleri sunan kaliteli bir şirkettir. Firmamız Ulaştırma Bakanlığı’ndan Taşımacılık Sertifikası almıştır.

Evden Eve Nakliyat Firması

Taşınma ve eşyaların toparlanması çok zorlu ve zaman alıcı bir süreci kapsamaktadır. Kurtköy evden eve taşımacılık firması olarak taşınacak olan eşyaları paketlenme, taşınma ve montaj gibi tüm detaylarını işinde uzman çalışanları ile kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Özellikle çalışan kişilerin en çok tercih etmiş olduğu bu yöntemde siz hiçbir işe elinizi sürmeden eşyalarınız paketlenir, araca yüklenir, taşınması gereken yere nakliyesi yapılır ve eski düzendeki gibi tüm eşyalar aynı yerine yerleştirilerek teslim edilir.

Kurtköy Evden eve nakliyat fiyatları taşıma yapılacak olan mesafenin uzunluğu, evin büyüklüğü, eşyanın miktarı ve yapılacak olan işçiliğe göre farklılık göstermektedir. Araçlarımızın iç dizaynı ahşaptan kaplatılmış eşyalarınıza zarar gelmeyecek şekilde ambalajlanıp araçlarımızla adresinize teslim edilmektedir.

Evden Eve Güven Taşır

Kurtköy Evden eve taşımacılık işi yapan firmamız sadece eşya, parça taşımaz; aynı zamanda müşterilerimizin güvenini de taşır. Tüm müşterilerimizin gönül rahatlığı ile güvenip eşyalarını teslim edebileceği bir markayız. Ev taşımacılığı sırasında herhangi bir olumsuzluğa karşı tüm eşyalarınızı sigorta yaptırıp taşıma işlemlerine başlamaktayız.
Eşya taşımacılığı sırasında montaj işleri de yapmaktayız. Duvara bağlı eşyalarınızı alanında uzman ekibimizle sökme işlemlerini yapıp aynı şekilde montajlayıp müşterinin beğenisine sunmaktayız. Tüm müşterilerimiz için anlaşma yaparak müşterilerimizin mağdur olmasının önüne geçerek onların haklarını sonuna kadar koruyoruz. Nakliyat, lojistik sektöründe hem güvenilir hem de tercih edilebilir firma olmak için elimizden geleni yaparak Kurtköy evden eve nakliye sektöründe çalışmalarımıza devam ediyoruz.