Kemerburgaz son zamanlarda kendini geliştirmesiyle daha çok talep gören semtimizdir. Kemerburgaz’da doğayla iç içe olmak isteyen kişilerin tercih ettiği yerlerden birisidir. Bir yandan doğa bir yandan da İstanbul’un tüm güzelliklerine yakın olması bu semtimizi cazip bir duruma getirmiştir. Bu yüzden Kemerburgaz evden eve nakliyat firması olarak; Kemerburgaz içerisinde ev, eşya ve ofis taşımacılığı yapmaktayız. Kalabalık semtlerden Kemerburgaz’a sakinliğine gelmek isteyenler doğal olarak nakliye firması aramaktadır.

Kemerburgaz Evden eve nakliyat firmamız sizler için güvenli kaliteli uygun ücretlerle hizmet sunmaktadır. Taşınmaktan korkan müşterilerimiz için sızın sadece kişisel eşyalarınızı bavula koyup evden çıkmanız yeterlidir. Firmamız siz olmadan gereken sökme, ambalajlama, tasıma işlemlerini uzman ekiple birlikte halledecektir. Çoğu müşterimiz taşınma esnasında yemek takımım kırılsa, takılarım kaybolursa, mobilyalarım çizilirse diye düşünüyor lakin bizim firmamızda dikkatli taşıma gerçekleştiği için herhangi bir olumsuzluğa mani verilmemektedir.

Evden Eve Taşımacılık

Firmamız sizlere daha iyi daha kaliteli hizmet sunmak için birçok kurum ve kuruluştan sertifika ve eğitim almaktadır. Firmamızın bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımızda belirli eğitimlere tabii tutulmaktadır. Taşınma sırasında ekipmanlarımız ve araçlarımız son seviyededirler. Araçlarımız sizin eşyalarınızın boyutlarına, azlığına ya da çokluğuna bakmadan sizlere hizmet sunarlar.

Bize ulaşmak için internet sitemizden form doldurarak, elektronik posta ile mesaj yollayarak ya da arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede sizlere en iyi hizmeti verebiliriz. Firmamız eşyalarınızı sigortalatarak taşımaktadır. Firmamız ayrıca hızlı Kemerburgaz evden eve taşımacılık hizmeti gerçekleştirmektedir. Aciliyeti olan müşterilerimiz için çok kısa sürede ekibimizle birlikte gidip gerekli incelemeler sonucu eşyanın çokluğuna göre bir ya da iki günde tüm nakliye işlemlerini bitirmekteyiz.

Kemerburgaz Evden Eve Kaliteli Nakliyat

Kemerburgaz evden eve taşımacılık firması olarak; müşterilerimizin istek ve önerilerini dinleyerek yolumuza devam etmekteyiz. Kemerburgaz’da dar sokaklara ve yüksek binalara da hizmet sağlamaktayız. Müşterinin vermiş olduğu bilgilere göre asansörlü vinç ile ya da parça parça taşıyarak müşterilere yardımcı olmaktayız. Müşterilerimizin hepsine en iyi hizmeti sunmak için uzun yıllardır bu sektörde bulunuyor ve yüzlerce referansımızı müşteriye sunuyoruz.

Evden eve nakliyat kısmında önemli olan iki unsur vardır;

  • Eşyaların çok hızlı taşınması
  • Nakliyat fiyatının uygun olması

Tüm bu iki unsuru da müşteri memnuniyeti için yapmaktayız. Müşteriyi zora sokmayacak fiyat teklifi vererek eşyalarını fazla personel ile hızlıca taşımaktayız. Müşterinin eşyalarını kendi eşyamız olarak görüp taşıma sürecini başlatıyoruz.