Başakşehir’in yükselen mahallesi olan Kayaşehir’de evden eve taşımacılık firması düşünen müşterilerimiz için site içi ya da şehir içi taşıma hizmeti vermekteyiz. Kayaşehir evden eve nakliyat arayanların güvenilir, hızlı, sorunsuz, tam donanımlı, oldukça uygun fiyat prensiplerine sahip firma olarak nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Profesyonel bir şekilde çalışan ekibimizle birlikte müşterilerin istediği taşımacılık türüne karşılık vererek ‘en iyi taşımacılık’ prensibini uygulamaktayız. Müşterilerimizin acil olarak taşımak istediklerini evden eve nakliyat projesi hizmeti sunmaktayız.

Müşterilerimizin arzu ettiği mükemmel paketleme, güvenilir taşıma, hızlı ve acil nakliye, dürüst taşımacılık gibi hizmetleri bünyemizde bulundurarak hizmet vermekteyiz. Her müşteriye uygun fiyat tarifleri ile müşterinin fiyat konusundaki endişelerini nakliye konusunda sıfıra indiriyoruz. Acil Kayaşehir nakliye isteyen tüm müşterilerimize gerek elektronik posta gerekse telefon numaralarımız aracılığı ile ulaşıp hizmetlerimizi aktarıyoruz. Müşterilerimizin beğenmesi durumunda anlaşmamızı yapıp nakliye işlemlerine başlıyoruz.

Kayaşehir Nakliyat

Kayaşehir evden eve nakliyat düşünen müşterilerimiz için acil ya da esnek bir şekilde hizmet sağlamaktayız. Müşterimizin isteğine göre profesyonel ve tecrübeli personel ile hizmet veriyoruz. Hem bu sayede işlerimizi kısa sürede bitiriyor hem de müşterilerimizin eşyalarına olan değeri göstermiş oluyoruz. Fiyat politikamız ise şu şekilde işlemektedir; taşımacılık süresi, eşyaların çokluğu ve taşıma mesafesine göre fiyat biçimlendirip müşteriye iletiyoruz.

Evden eve nakliyat düşünen ve evi Kayaşehir’de olan müşterilerimiz için güvenilir bir şekilde hizmet verdiğimiz alanlar ise şu şekildedir;

  • Evden eve taşımacılık
  • Ofis taşımacılığı
  • Eşya taşımacılığı
  • Yeni eşya taşımacılığı
  • Özel taşımacılık

Müşterilerin istediği farklı taşımacılık türleri varsa, bunları da iletişim bilgilerimiz ile bizlere ulaşarak talep etmeleri yeterlidir. Bu süreçten sonra gerek asansörlü olarak gerekse parça parça şeklinde eşyalarınızı tam korumalı ve iyice istiflenmiş bir şekilde nakliyesini yapmaktayız.

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat

Her müşterimize uyguladığımız özel paketleme ile eşyalarınızın değerini ilk günkü gibi koruyarak nakliyesini yapmaktayız. Gerekli kurumlardan aldığımız güvenirlik ve taşımacılık belgesi ile hareket etmekteyiz. Bünyemizde bulunan tüm personelleri taşımacılık konusunda eğiterek hizmet sağlamaktayız. Müşterilerimizin taşımasına onay verdiği tüm eşyaların güvenirliğini ve kalitesini koruyacak şekilde sigorta ettirerek taşımasını yapmaktayız.

Hem ev içerisinde hem arabada hem de yeni evinizde eşyalarınızın değerini bozacak tehlikelerden arınarak işlemlerini yapmaktayız. İsterseniz Anadolu isterseniz de Avrupa yakasından Başakşehir’in Mahallesi olan Kayaşehir’e evden eve nakliyat işlemlerini mesafe tanımaksızın yapabilmekteyiz.