Kartal evden eve nakliyat firması olarak; İstanbul Anadolu yakasında yer alan ve yoğun insan nüfusuna ev sahipliği yapan Kartal’da faaliyet göstermekteyiz. Kartal’da bulunan şubemiz; her türlü ev, ofis ya da parça taşımacılığına açıktır. Eşyaların büyük ya da küçük olması nakliyat firmamız için önemli değildir. Tüm eşyalarınızı herhangi bir kırılma, çizilme gibi mağduriyetler yaşanmadan yeni konuma taşımaktayız.

Kartal Evden eve nakliyat firmamız; hızlı, acil durumlara karşı önlemli, dikkatli, kaliteden ödün vermeyen, taşımacılık için uygun fiyat sağlayan ve en önemlisi müşterinin mağdur olmaması için her türlü avantajı sağlayan firmadır. Müşteri gerekli iletişim adresleri ile bizlere konumunu iletmesi yeterli olacaktır. Bahsettiğiniz konuma çok kısa sürede ekibimizi yollayıp gerekli taşımacılık işine başlayabiliriz.

Güvenilir Kartal Evden Eve Taşımacılık

Firmamız uzun süredir Kartal evden eve taşımacılık işi yapmaktadır. Bundan dolayı hem kazanmış olduğumuz tecrübe hem de referanslarımız ile müşterilerimize ‘güven’ sağlamaktayız. Müşterilerimizin mağdur olmaması için her türlü hukuksal önlemlerimizi almaktayız. Anlaşma halinde sözleşme yaparak müşterinin hakkını korumaktayız. Müşteri evden eve nakliyat konusunda memnun olması için özenli ve temiz çalışma prensibi göstermekteyiz.

Müşteri ile olan sağlıklı iletişimimiz sayesinde her türlü öneri, şikayet isteği yerine getirerek müşterimize yardımcı olmaktayız. Bünyemizde bulunan geniş araç filomuz ve alanında uzman ekibimizle Kartal evden eve nakliye konusunda sınırları zorlamaktayız. Taşımacılık işlemlerinde ilk olarak güveni müşteriye sağlıyor sonra taşıma sürecine başlıyoruz. Taşıma sırasında eşyalara herhangi bir zarar gelmesin diye eşyaları paketliyor ve o şekilde binadan indiriyoruz. Ayrıca, araçlarımızın geniş olması eşyaların rahat bir şekilde götürmesine de neden olmaktadır.

Uzman Ekiple Nakliyat

Alanında uzman olan ekibimizle Kartal evden eve nakliye işi yürütmekteyiz. Personellerimize vermiş olduğumuz nakliyat eğitimi ile müşterinin mağdur olmasının önüne geçiyoruz. Personellerimizin yanında geniş araç filomuzla hareket ederek Kartal içerisinde ve dışarısında Kartal evden eve taşımacılık işi gerçekleştirmekteyiz. Tecrübeli ekibimiz ayrıca tam donanımlı montaj işi de yapabilmektedir. Sökülmeyen, monta etmesi zor olan tüm eşyalarınızı söküp yeni konuma taşımaktayız.

Kartal evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızın hepsini bir ya da iki günde taşıyarak teslimatını sağlıyoruz. Fiyat bilgisi ve ödeme seçenekleri hakkında iletişim adreslerimizi kullanarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, her müşteriye uygun fiyat indirimi de yapmaktayız. Müşterinin eşyasını değil aynı zamanda güvenini de taşımak için nakliyat sektöründe çalışmalarımızı yürütüyoruz.