İstanbul’un Anadolu yakasının en işlek ilçelerinden olan Kadıköy, geniş mahalle yapısı, farklı büyüklükte siteleri, sahili ve bol sayıda insanı ile meşhurdur. Kadıköy’ün merkezinde ya da mahallelerinde oturanlar için Kadıköy evden eve nakliyat işi yapmakta ve eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni konumunuza taşımaktayız. Müşterilerimizin eşya taşıması için güvendiği, saygı duyduğu ve gözü kapalı eşyalarını teslim ettiği nadir firmalardan olup yeni konumunuza en iyi şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kadıköy evden eve nakliyat firması olarak apartman ya da site fark etmeden gerekli işlemleri iletişim bilgilerinizi bıraktıktan sonra hızlı bir şekilde yapıp sizlere bilgi sunmaktayız. Anlaşma olması durumunda profesyonel ve alanında tecrübeli ekiple çalışmalara hızlı bir şekilde başlayıp eşyalarınızı paketlemeye koyuluyoruz.

Eşyalarınızda montaj işlemleri varsa yine uzman ekibimizle montaj gerektiren eşyalarınızı hızlıca söküp yeni konum için paketlemeye koyuluyoruz. Paketlenen tüm eşyalar, sigortalı olup güvenli ellerle taşıması yapılmaktadır. Herhangi çizilme, kırılma ya da bozulmaya imkan vermeden taşıma işlemleriniz yapılmaktadır. Taşınan tüm eşyalar geniş araç filomuza istiflenerek yeni konuma doğru yola çıkarlar.

Uygun Fiyatlı Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden eve taşımacılık ya da eşya taşımacılık zor bir süreç gibi gözükse de uzman ve tecrübeli ekibimizle bu işler kolay oluyor. Uzun süredir sektörde bulunmamız ve yüzlerce referansımız sayesinde taşınacak tüm eşyalar kısa sürede tamamlanmaktadır. Tüm bu süreçler için size bir fiyat teklifi verilir. Fiyat teklifi şuna göre verilmektedir;

  • Eşyaların çokluğu: Eğer eşyalar çok ise ona göre fiyat verilir.
  • Eşyaların yeni konumu: Eşyaları taşıyacağımız adres Kadıköy içerisinde ise daha uygun İstanbul içerisinde ise güzel bir fiyat listesi çıkartılarak teslim edilir.

Tüm eşya taşıma işlemlerinde sigorta yaptırılmakta olup güvenli şekilde eşyalarınız taşınmaktadır.

Güvenli Taşımacılık

Nakliyat işlerinde en önemli unsur güvendir. Her müşterinin güvenini kazanmak oldukça zordur. Bunun önlemini ise firmamız; sözleşme imzalayarak gerçekleştirmektedir. Sözleşme sonrasında tüm eşyalarınız sigortalı olup güvenli bir şekilde yeni konuma götürülmektedir. Eşyalarınızın hepsi en iyi şekilde paketlenerek araç filomuzu istiflenir. Bu süreçte, eşyalarınıza zarar gelecek tehlikelerden kaçınarak Kadıköy evden eve nakliye işlemleri yapılmaktadır. Müşterilerin güvenini kazanmak için ise; profesyonel, tecrübeli ekip ile nakliyat yapmaktayız. Tüm personelimizin taşımacılık üzerine sertifikaları bulunmaktadır. Sadece eşya değil güveninizi de taşımak için Kadıköy evden eve taşımacılık sektöründeyiz.