İstanbul Avrupa’da yoğun nüfusa ve binalara sahip olan Halkalı, hem işlek olması hem de geçiş yolunda bulunması nedeniyle çok sayıda göç almaktadır. Firmamız Halkalı evden eve nakliyat işi yapmakta ve uzun süredir bu sektörde yer almaktadır. Firmamızı tercih etmeniz ile birlikte eşyalarınız hızlı bir şekilde yeni konumuna taşınmaktadır. Halkalı Evden eve taşımacılık işinde oldukça iddialıyız ve piyasaya göre çok uygun fiyat listesi çıkartmaktayız.

Halkalı Evden eve taşımacılık işi için güvenilir, özverili, saygılı, geri dönüşü olan, dikkatli, garantili çalışma imkanı sunmaktayız. Tüm eşyalarınızı en iyi şekilde paketleyerek yeni konuma götürmekteyiz. Eşyalarınızdaki hasar, kırılma ya da çizilmeye karşı önlem almakta ve son sınıf kaplama araçları kullanmaktayız. Firmamız, Ulaştırma Bakanlığı’ndan almış Taşımacılık Sertifikası’na da sahiptir. Hem güvenli hem de uygun nakliye istiyorsanız; kapınıza kadar geliyoruz.

Hızlı Evden Eve Nakliyat

Halkalı Evden eve nakliye firmamız geniş araç filosu ve alanında uzman kadrosu ile hızlı bir şekilde eşyalarınızı yeni konuma taşır. Eşyalarınızın hızlı taşınması için bize önceden ulaşarak gerekli bilgiyi vermiş olmanız gerekir. Bu süreçten sonra çok kısa sürede eşyalarınızı alıp, montaj işlemlerini de yapıp yeni adresinize götürmekteyiz. Eşyalarınızı hızlı ya da acil şekilde götürürken hiçbir kırılma ya çizilmeye mani verilmez. Tüm eşyalarınız ayrıca ekspertiz ile sigorta yaptırılıp taşıma işlemlerine başlanmaktadır.

Halkalı Evden eve nakliyat gerçekleştiren firmamız dürüst kimliği ile öne çıkmaktadır. Söz verdiğimiz gibi kısa sürede uygun fiyata tüm ev, ofis ya da parça taşımacılığınızı yapmaktayız. Bu hizmetlerimizin yanında duvara monte edilmiş eşyalarınızı da söküp yeni evinize götürmekteyiz.

Sınırları Zorlayan Nakliyat Hizmeti

Halkalı evden eve nakliyat hizmetimizde sınırları adeta zorlamaktayız. Halkalı’daki sıkışık cadde ve evlere inat nakliyat, lojistik hizmetimizi sonuna kadar vermekteyiz. Bu kapsamda, asansörlü taşımacılık ve parça parça nakliyat hizmetini kullanmaktayız. Nakliyat sektöründe yenilik getirerek geniş araç filomuzla hareket ediyor ve araçlarımızı en iyi şekilde donatıyoruz. Bu sayede müşterinin eşyalarında herhangi bir olumsuzluğa önlem almış oluyoruz.

Halkalı Evden eve nakliyat hizmeti sağlayan firmamız da istek, öneri ve şikayet konularını da özenle incelemekteyiz. Müşterimizin memnuniyetini her alanda düşünerek hareket ediyoruz. Müşteri ile olan saygılı iletişimimizi yaşatmak için eşyalara değer vermekteyiz.