Anadolu yakasının işlek yerlerinden olan Göztepe, şehir içi nakliyat konusunda da talep gören bir yerdir. İstanbul’daki çoğu müşterimizin bu taraftaki sitelere taşınması ya da buradaki sitelerden başka yerlere taşınması sonucu Göztepe evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktayız. Kadıköy’ün güzide mahallelerinden olan Göztepe’de nakliyat, taşımacılık konularında yardım almak isteyen tüm müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Müşterilerimiz ile birlikte gerekli ön incelemeyi yapıp fiyat, süre, taşıma planlaması gibi genel bilgiler müşteriye aktarılmaktadır. Bu iletişimden sonra müşterinin onaylaması ile birlikte tüm süreç başlar. Hızlı bir şekilde sürece dâhil olan ekibimiz, kalite ve tecrübesiyle Göztepe evden eve taşımacılık işini en iyi şekilde icra eder. Nakliyat konusunda tam destek veren ekibimiz, müşterilerin emanetlerini özenle istifleyerek ulaşacak konuma bırakırlar. Göztepe evden eve nakliye konusunda başlangıçtan işin bitimine kadar güven içerisinde taşıma yapılmaktadır.

Göztepe Evden Eve Taşımacılık Fırsatları

Göztepe evden eve nakliye düşünen ve acil olarak taşımacılık ihtiyacı bulunan müşterilerimize birbirinden eşsiz fırsatlar sunmaktayız. Bunlardan bazıları;

  • Uygun ödeme seçenekleri (kredi ya da nakit)
  • Ödeme koşullarında indirim
  • A kalite istifleme
  • Hızlı teslimat
  • Gerekli koşulları iş öncesi yapılması
  • Güvenilir firma
  • Profesyonel ekip
  • Garantili taşıma

Göztepe’nin yüksek dairelerinde olmanız taşımacılığa engel değildir. Taşımacılık konusunda asansörlü, vinçli ve parça parça halinde taşımacılık yaparak müşteriyi mağdur etmeden en hızlı şekilde nakliye işlemlerini yapmaktayız.

Kısa Sürede Özel Taşımacılık Hizmeti

Göztepe’nin neresinde olursanız olun geniş personelimizle hızlı ve garantili bir şekilde evdeki ya da ofisinizdeki eşyaları yeni konuma taşıyoruz. Tüm işlemlerimiz garanti kapsamında olup güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz. Müşterilerin arzu ettiği tüm unsur ve dikkatleri göze alarak taşıma işlemlerini yapmaktayız. Göztepe evden eve nakliyat işi yaptırmak isteyenlerin akıllarındaki ilk şirket olan firmamız, müşteriyle sağlıklı ve güler yüzlü iletişim kurarak hassasiyeti ön planda tutmaktadır

Taşımacılık sektöründe getirdiğimiz yenilikler ile birlikte samimiyetimiz, uzun süredir sektörde varlığımız, dürüst olmamız, A kalite iş yapmamız ve özel taşımacılık hizmeti ile müşterilerin kalbinde yer almaktayız. Belediyelerden, kuruluşlardan aldığımız gerekli taşımacılık belgeleri sayesinde müşterilerimize güven sağlamaktayız. Müşterilerimizin sadece eşyalarını değil ‘güvenini’ de taşımaktayız. Bu kapsamda, iş sırasında, normalden daha fazla dikkatli olup Göztepe evden eve taşımacılık ya da eşya taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Müşteri ile olan sağlıklı iletişimimiz ayrıca fiyat politikamızın da baş unsurudur. Her müşteriye özel taşımacılık indirimi de sağlamaktayız. Göztepe’de evden eve nakliyat, taşımacılık düşünen tüm müşterilerimizi iş sırasında gerekli saatlerde arayarak taşıma konusunda bilgi veriyor ve kontrolleri anlatıyoruz. Müşterimizin kafasında herhangi bir soru işareti kalmaması için tüm gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.