Kültürel mirasının yanında çok sayıda güzelliği de barından Eyüp ilçesi, bol sayıda tarihe yere bakan ev ve apartmana da sahiptir. İnsanların Avrupa yakasında yoğun olarak bulunduğu Eyüp’te, Eyüp evden eve nakliyat firması arayan birçok insan da yer almaktadır. Kaliteli taşımacılığın adresi olan firmamız, Eyüp bölgesinde evden eve nakliyat, ofis ve parça taşımacılığı yapmaktadır.

Nakliyat sektöründe lider olan firmamız güvenirliği, uzun süredir sektörde yer alması, profesyonel ekibi, müşterilerin gözde markası ve temiz iş bitiriciliği ile evden eve nakliyat piyasasında öne çıkmaktadır. Bünyemize yer alan tüm personeller hassas ve dikkatlidir. Değer verdiğiniz eşyalara kendi eşyalarımız olarak görüp ona göre; paketleme, istifleme, montajlama ve yerine bırakılması işi yapılır. Tüm Eyüp evden eve nakliyat işleriniz hızlı ve özenli şekilde yapılarak müşterilerimizin hizmetine sunulur. Müşterilerimizden beklentimiz; iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak gerekli bilgiyi vermeleridir. Gerekli tüm işlemleri ekibimiz sizler için yapacaktır.

Taşımacılık Sektörüne Yeni Bir Soluk

Eşyalarınıza saygı göstererek yerlerine konulduğu için herhangi bir hasar, kırılma ya da çizilme meydana gelmez. Piyasada bulunan nakliyat firmalarına göre oldukça uygun fiyat teklifi vermekteyiz. Verdiğimiz tüm fiyat tekliflerinin yanında esnek ödeme seçenekleri de mevcuttur. Bizi tercih edecek müşterilerimiz için; eşya paketleme, eşya montajı yapma, eşya istifleme, büyük eşya taşıma işlemleri itina ile yapılmaktadır. Eyüp evden eve taşımacılık hizmeti veren şirketimiz ayrıca müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için sınıfında son model olan taşıma aletleri kullanmaktadır. Taşıma sektörüne yeni bir soluk getiren firmamız, geleceğe dönük adımlar atmak için gerekli kurum ve kuruluşlardan Taşımacılık sertifikasına da sahiptir.

İlkeli Evden Eve Taşımacılık

Eyüp evden eve taşımacılık hizmeti veren şirketimiz, güvenilirlik konusunda her türlü güvenceyi veren, dürüst, ilkeli, misyon ve vizyonlu, hızlı, profesyonel iş çıkartabilen ve en önemlisi uygun fiyatlı taşıma yapabilen firmadır. Firmamız bünyesinde yer alan tüm ekipmanlarımız son teknoloji olup nakliyat sektöründe öncü konumdadır.

Ayrıca firmamız, ev taşımacılığın yanı sıra, eşya, ofis ve parça taşımacılık da yapmaktadır. Lojistik sektöründe ileri görüşlü olan firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve müşterinin isteklerini dinleyerek kendini geliştiren bir nakliye firmasıdır. Eyüp Evden eve taşımacılık sektöründe aciliyeti olan müşterilerimizin hassasiyetinin farkında olup ona göre işlem yapmaktayız. Müşterilerimizle olan ikili ve sağlıklı iletişimimiz sayesinde hızlı bir şekilde eşyaları yeni konuma taşımaktayız.