İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan Çekmeköy, merkezi bir konumda bulunmaktadır. Doğayla iç içe yapısı ile dikkat çeken Çekmeköy 15 Temmuz Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne bağlantı yoluyla tercihler arasında yer almaktadır. Son zamanlarda önemli derece de Çekmeköy’e olan bu ilgi, göç edilen yerden olmaya başlamıştır. Çekmeköy’de oluşan göç hareketliliği ve kendi içinde yaşadığı yer değişiklikleri ile nakliyat ihtiyacı çok fazla hissedilmektedir. Firmamız olarak Çekmeköy evden eve nakliyat işi yapmakta ve müşterilerimize misafir olmaktayız.

Çekmeköy Evden eve nakliyat firması olarak Çekmeköy’e taşınmak isteyenler bizlerle iletişime geçerek eşyalarını güvenle teslim edebilirler. Firmamız güvene dayalı çalışmaktadır. Müşterilerine saygı çerçevesinde iletişime geçen, yaptığı işin ehli olan ekip üyeleriyle sizlere hizmet sunan bir firmayız. Bu kapsamdan dolayı tüm müşterilerimizi memnun etmek isterken mağdur olmalarını da istememekteyiz.

Çekmeköy Lojistik İmkanları

Firmamız gerekli kurumlardan aldığı sertifikalar ile müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Firmamızda bulunan araç filomuz en donanımlı şekildedir. Araç filomuzun içi eşyaların zarar görmemesi için özel tasarlanmıştır. Eşyalarınızı özenle ambalajlayan ekip arkadaşlarımız, gerektiğinde eşyalarınızın sökülme işlemini de yapabilirler. Eşyalarınız paketlenip eşya tipinize uygun araçlarımıza yükletilerek tercih ettiğiniz adrese aynı gün içinde teslimatı yapılmaktadır. Çekmeköy Evden eve taşımacılıkta tüm eşyaların teslimatını da yine ekip arkadaşlarımız yapmaktadır. Personellerimiz eşyaların hassasiyeti konusunda özel olarak bilgilendirilmektedir.

Dört dörtlük Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Taşıma sırasında oluşacak hasardan firmamız sorumludur. Tüm eşyalar çalışmaya başlanmadan önce ön analiz ile sigorta ettirilir. Müşterinin herhangi bir mağduriyetini önüne geçilir ve taşınma işlemleri yapılır. Müşteri memnuniyeti ön planda olan firmamızda, gerekli istek ve şikayetler de özel olarak incelenmektedir. Çekmeköy evden eve nakliyat yapan firmamız 7 gün 24 saat açık durumdadır. İstediğiniz saatlerde isterseniz elektronik yollarla isterseniz de telefon ile ulaşarak gerekli bilgileri aktarabilirsiniz. Tüm bu gelişmelerden sonra, ekibimiz hızlıca evinize gelerek taşıma işlemlerine başlayacaktır.

Firmamız ayrıca Çekmeköy bölgesinde en uygun fiyat veren Çekmeköy evden eve nakliye firmasıdır. Tüm fiyat politikamız yol mesafesi ve evdeki eşyaların çokluğuna göre değişmektedir. Fiyat listemizin yanında müşteriyi zor durumda bırakmamak için farklı ödeme seçenekleri de sunulur. Bunlar nakit ve kredi kartı ile ödemedir. Çekmeköy’de hem eşya taşımacılığı yapan firmamız müşteri kazanarak gönül taşımacılığı da yapmaktadır.