Kadıköy’ün özel bir yeri olan Bostancı hem şehir içi turizmin hem de bol sayıda binaları ile bilinmektedir. Bostancı evden eve nakliyat konusunda profesyonel olup uzun yıllardır bu sektörde olmamız nedeniyle en iyi şekilde eşyalarınızı hem Bostancı içinde hem de Bostancı dışına taşımaktayız. Hem ev hem de ofis taşımacılığı yapmak isteyen müşterilerin isteklerine cevap veriyoruz.

Müşterilerin taşıma konusunda şüphelerini iletişim sayesinde gerekli bilgileri müşteriye aktararak şüphe ve önyargıyı ortadan kaldırıyoruz. Taşımacılık konusunda verdiğimiz güven sayesinde hem istifleme hem eşyaların nakliye ekipmanlarına konulması hem de eşyaların yerinde indirilmesi uzman ekiple A kalite şekilde yapılmaktadır.

Bostancı Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Arzu ettiğiniz vakitle bizle farklı iletişim kanalları ile irtibat kurabilirsiniz. Bu kapsamda vereceğiniz adres ve bilgilerle kısa bir süre zarfında konumunuza gelerek gerekli incelemeleri yapıp nakliye işine hemen ekibimizle başlayabiliriz. Vereceğiniz adres bilgilerine göre farklı araç filosu ile kapınıza gelip eşyaları en iyi şekilde ve eşyalarınızı hasara uğratmadan taşıma sürecini başlatıyoruz. Tüm ekibimiz disiplinli, dürüst, güvenilir ve dikkatli olduğundan kısa bir süre zarfında Bostancı evden eve nakliyat işlerinizi yapmaktayız. Eşyalarınızı kısa bir süre zarfında ya da aciliyet durumuna göre hemen olmak üzere taşıma işlemlerine başlatmaktayız. Zamanında teslimat için çabalayan ekibimiz sözleşme imzalayarak maddelerine koşulsuz şekilde uyar ve sözleşmeye sadık kalır.

Evden Eve Taşımacılıkta Montajlama

Bostancı evden eve nakliye konusunda şüphesiz ilk akla gelen kusursuz montajlama işidir. Her evin sabit ve montaj gerektiren eşyaları bulunmaktadır. Bu eşyaların çıkartılması ve yeni yerine takılması nakliye işinin temel unsurudur. Bu kapsamda alanında profesyonel ve tecrübeli ekiple kusursuz montajlama işini yapmaktayız. Tüm montajlama işlerini fiyat teklifi verdiğimizde detaylı olarak aktarmaktayız. Ayrıca hem montajlama hem de nakliyat ekibimiz kurum ve kuruluşlardan aldığı taşımacılık sertifikası ile hareket etmektedir. Tüm bu belgelere hem internet sitemiz üzerinden hem de ofisimize gelerek görebilirsiniz.

Firmamız ayrıca paketleme ve istiflemeye de ayrı özen göstermektedir. Bostancı evden eve taşımacılık konusunda evdeki tüm eşyalarınızı özenle paketleyerek araçlarımıza en iyi şekilde istiflemesini yapıyoruz. Tüm eşyalarınız sigortalı olup garantili bir şekilde yeni konumunuza götürüyoruz. Sizin değerli eşyalarınızı kendi eşyalarımız olarak görüp dikkatli ve özenli bir şekilde taşımasını sağlıyoruz.