İstanbul’un semtlerinden olan Beşiktaş, bulunduğu konum olarak sahil kıyısına yakın olduğundan çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Konum olarak iyi noktada bulunan Beşiktaş ilçesinde, Beşiktaş evden eve nakliyat firması arayan çok sayıda insan da bulunmaktadır. Hem güvenilir hem dürüst hem de işini yapan nakliyat firması ise çok az sayıdadır. Tarihi bir yapısı olan Beşiktaş’ta, Beşiktaş evden eve taşımacılık için uzun süredir sektörde bulunmaktayız.

Beşiktaş evden eve nakliyat firması olarak, müşterilerimizin taşınırken mağdur olmaması için firmamız 7 gün 24 saat iş başındadır. Firmamızda yer alan donanımlı ekibimiz, son teknolojik aletlerimiz ve geniş araç filomuzla taşımacılık için emirlerinizi ve isteklerinizi beklemekteyiz. Bünyemizde; ev, ofis, yedek ve beyaz eşya taşınabilmekte üstün koruma hizmeti sunularak belirteceğiniz yeni konuma gönderilmektedir. Bünyemizde bulunan tüm personelin gerekli taşımacılık eğitimleri verilmiştir. Ekibimiz hem güvenilir hem de temiz iş bitiren insanlardan oluşmaktadır.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Firması

Beşiktaş Evden eve taşımacılık için elektronik posta, internet sitemiz ya da telefon ile ulaşmanız durumunda hızlı bir şekilde size randevu vereceklerdir. Deneyimli işlerinde uzman olan ekip arkadaşlarımız vermiş olduğunuz adrese gelerek eşyalarınızın sökülme, ambalajlarla paketlenme ve tasıma işlemini yaparak istediğiniz adrese transferi gerçekleştirip orada tekrar kurulumunu gerçekleştirirler. Paketlemede kullanılan ambalaj kâğıtlarını sizlerden tekrardan geri almakta ve geri dönüşüme yollamaktayız.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Firmamız gerekli belgeleri alınması gereken kurum ve kuruluşlardan almış ve sertifika ile kurulmuş bir Beşiktaş evden eve nakliye firmasıdır. Tek hedefimiz; siz müşterilerimizin kaliteli, güven içinde, saygılı, eşyalarınıza özenli ve hızlı bir hizmet sunmaktır. Taşınacak eşyalarınızı arzu ettiğiniz yerden alırken eşyalarınızı sigortalatarak size sözleşme ile sunuyoruz. Tasıma sırasında eğer ki; eşyalarınızda oluşan hasar var ise firmamız sizin zararınızı sigortadaki bedeline göre karşılamaktadır. Beşiktaş semtinde adımızı duyurmuş bir firma olarak bize güvenerek eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

Firmamızın Beşiktaş evden eve nakliyat için belirli saatlerde çalışma süresi yoktur. Size hangi saatlerde uygunsa o saatlerde belirttiğiniz konuma gelerek işlemlere başlamaktayız. Tüm süreçlerimizde uygun fiyat avantajı sunarak müşteriyi zor durumda bırakmadan taşımasını yapmaktayız. Ayrıca, taşınacak eşyaları belirtmeniz durumunda daha hızlı götürebilme imkanımız ve ekipmanlarımız da bulunmaktadır. Eğer acileyeti varsa daha hızlı bir şekilde yeni konuma ulaştırabilir ve sizi memnun edebiliriz. Beşiktaş evden eve taşımacılık firması olarak, şikayet ve isteklerinizi dinliyor ona göre önlemlerimizi alıp kendimizi geliştiriyoruz.