İstanbul Avrupa’da bulunan Başakşehir son yıllarda oldukça gelişime uğradı. Büyük binaların yer aldığı Başakşehir’de çok sayıda taşımacılık da gerçekleşmektedir. Başakşehir evden eve nakliyat olarak eşyalarınızı güvenli ve dikkatli bir şekilde yeni konumuna taşımaktayız. Tüm prosedürümüzde sigorta ve sözleşme olup buna göre hareket etmekteyiz.

Başakşehir Evden eve nakliyat konusunda tüm önceliklerin farkında olup buna göre işlemlerimizi yürütmekteyiz. Uzun süredir bu sektörde olmamız, yaşadığımız tecrübe, profesyonel ekibimizle nakliyat konusundaki tüm problemleri çözüp karşınıza gelmekteyiz. Müşterinin nakliye konusunda istediği hassasiyetin farkında olup buna göre çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Güvenilir Başakşehir Evden Eve Taşımacılık

Başakşehir Evden eve taşımacılık firmamızda güven en önemli husustur. Müşterilerimizin firmamızla güvenle iletişime geçmesi ve eşyalarını teslim etmesi için bu alanda müşteri hizmetlerinde çalışan personellerimiz sizlere yardımcı olmaktan şeref duyarlar. Firmamızda bulunan personellerimiz uzun süredir bu sektörde yer almış, kaliteli kişilerden oluşan ve gerekli branşlarla eğitimlerini almış kişilerdir. Ayrıca firmamız, Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen taşımacılık kartına sahip bir firmadır.

Firmamızın tüm maddeleri kanunlara göre düzenlenmiş olup müşterinin her hakkını korumaktadır. Süreçlere başlamadan önce gerekli ön inceleme yapılır, fiyat teklifi müşteriye iletilir, müşterinin uygun fiyat teklifine ‘evet’ demesiyle anlaşma imzalanır ve Başakşehir evden eve nakliyat işi başarılı şekilde başlanır.

Başakşehir Hızlı Nakliyat Hizmeti

Firmamızda bulunan araç filosu Başakşehir evden eve taşımacılık için son modeldir. Araç içlerimiz en iyi şekilde eşyaya zarar vermeyecek şekilde dizayn edilmiştir. Ekibimizin taşıdığı eşyalar araçlarda iyi şekilde istiflenerek yeni konuma doğru yola çıkar. Araç içerisinde herhangi kayma, ezilme, kırılma gibi durumlar yaşanmamaktadır. Tüm süreçlerimizin sigortalandığını bildirmekteyiz. Evdeki eşyaların paketlenme süresi gün içerisinde bitirilmeye çalışılır. Montaj varsa süre biraz daha uzayabilir.

Firmamız Başakşehir evden eve taşımacılık için 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Firmamız tüm müşterilerimize özel uygun fiyat indirimleri yapmaktadır. Firmamıza gelen tüm müşterilerimiz için esnek ödeme seçeneklerimiz de mevcuttur. Bize seçen müşterilerimizden aldığımız istek ya da şikayetler ile daha güçlü Başakşehir evden eve nakliyecilik hizmeti sağlamaktayız. Başakşehir bölgesine hizmet veren firmamız, güler yüzlü personel ile müşteriyle sağlıklı iletişim kurarak işlemlerimizi yapmaktayız. Her müşteriden aldığımız olumlu direktiflerle nakliye sektörünü geliştirmek için uğraşmaktayız.