İstanbul Avrupa yakasının en işlek yerlerinden olan ve bol sayıda apartmanın yer aldığı Bakırköy’de uygun ve kaliteli nakliye şirketi arayanlara müjde! Uzun yıllardır nakliyat sektöründe hizmet vermemiz, güvenilir ekibimiz, tam donanımlı ekipmanlarımız ile Bakırköy evden eve nakliyat için kolları sıvamış bulunmaktayız.

Müşterilerimize değer vererek eşyalarını güvence altında yeni konumuna taşıyoruz. Müşterilerin isteğine göre; ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve beyaz eşya taşımacılığı yapmaktayız. Tek gayemiz, taşınacak tüm eşyaları en iyi şekilde taşıyıp Bakırköy evden eve nakliye yapan güvenilir bir firma olmaktır. Hem kaliteli iş yapıp hem de müşteriye güven vererek uzun süredir sektörde yer almayı hedefliyoruz.

Acil Bakırköy Evden Eve Nakliyat Şirketi

Bünyemizde yer alan ve alanında uzmanlaşmış ekiple çalışmalarımızı son hızla yürütmekteyiz. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaştığınızda hızlı bir şekilde evinize uğruyor ve taşınacak eşyaları belirliyoruz. Gerekli fiyat anlaşmaları yapıldıktan sonra çalışmalara başlıyoruz. Bünyemize kazandırmış olduğumuz geniş nakliye araçları ile evinizi 1 ya da 2 seferde taşıyor sizleri mağdur etmeden Bakırköy evden eve nakliye hizmetini bitirmiş oluyoruz.

Bakırköy evden eve nakliyat için bizleri seçtiğinizde sizlere şu imkanları sunmaktayız;

  • Tam donanımlı paketleme
  • Araçlarımıza eşyalarınızı en iyi şekilde istifleme
  • Montajını yapılacak eşyaların montajını yapılması, yerine takılması
  • Eşyalara sigorta biçilmesi
  • Uygun fiyat listesi ve kredi ya da nakit ödeme imkanı
  • Hızlı evden eve nakliyat fırsatı
  • Güvenilir, kaliteli ve dürüst iş; profesyonel ekip.

Bakırköy Güvenilir Taşımacılık

Bakırköy evden eve nakliyat işi gösteren ekibimiz, hem donanımlı kadrosu hem de güvenilirliği ile ön plana çıkmaktadır. Eşya taşımacılığı sırasında yapmanız gereken tek şey, eşyalarınızın nereye konulacağının direktifini vermek; geriye kalan tüm işi alanında uzman ekibimiz başarılı ve dikkatli şekilde yapacaktır. Eşya taşımacılığı sırasında eşyanın küçük ya da büyük olmasına bakılmaksızın paketleme yapılıp arabalarımıza eşyalarınız yerleştirilmektedir. Eşyalarınız güvenli ellerde olup en iyi şekilde yeni belirteceğiniz konuma taşınmaktadır.

Eşyalarınızda herhangi bir olumsuzluk olması durumunda eşyanızın sigorta bedeli ödenmektedir. Ayrıca eşyalarınızda asla kaybolma gibi bir durum oluşmaz. Kısa sürede teslimatını yapacağımız için güvenli şekilde nakliyesi yapılır. Bakırköy evden eve taşımacılık şirketi düşünenler için; vizyonlu, misyonlu ve amaçlı şekilde çalışmalarımızı sürdüren nakliyat firması olduğumuzu belirtmek isteriz. Siz, sadece eşyalarınızı teslim edin. Geriye kalan tüm süreci ekibimiz yapsın.

.