Bahçeşehir evden eve nakliyat firması olarak; güvenilir, hızlı, oldukça kalite, dürüst ve nitelikli nakliyat hizmeti yapmaktayız. Bünyemizde yer alan ekibimiz hem profesyonel olup hem de uzun yıllardır bu sektörde çalışmış kişilerdir. Firmamız uzun süredir evden eve nakliyat firması olduğundan gerekli incelemeleri yapmadan taşıma işine başlamamaktadır.

Müşterimiz bize Bahçeşehir evden eve taşımacılık için ulaştığında hızlı bir şekilde belirtmiş olduğu konuma ulaşmaktayız. Eşyaların taşınacak olduğu konumda ön analiz yaparak müşteriye oldukça uygun fiyat teklifimizi iletiyoruz. Müşterinin onaylaması durumunda hızlı şekilde anlaşma yaparak taşımaya başlıyoruz. Taşıma sırasında geniş araç filomuz da bizlere hizmet etmektedir.

Bahçeşehir Nakliyat Hizmeti

Bahçeşehir’de bulunan tüm ev ve sitelere nakliyat hizmeti götüren ekibimiz, hızlı ve özverili bir çalışma göstererek müşterilerin mağdur olmamasını sağlamaktadır. Bahçeşehir Evden eve nakliye hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin eşyalarına saygı duyarak en iyi şekilde taşımaktayız. Eşyalarda herhangi hasar, çizilme, kırılma gibi durumlara karşı eşyalarınızı sigorta yaptırıp taşıma işlemlerine başlıyoruz. Bu sayede müşterinin memnun kalmasını ve mağdur olmamasını sağlıyoruz. Müşteri ile olan sağlıklı iletişimizi nakliyat işini de yansıtarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bizlere adres ile ilgili bilgi verdikten sonra yapmanız gereken tek şey; eşyaların nereye yerleştirileceğinin direktifini vermek. Alanında uzman personellerimiz, sizin vereceğiniz direktifler sonucu eşyaların paketlerini açarak eşyaları yerleştirecektir. Bahçeşehir Evden eve nakliyat arayan tüm müşterilerimiz için uygun fiyat, esnek ödeme seçenekleri ile karşısında bulunuyoruz. Sadece eşya değil güven ve saygı da taşımaktayız.

Farklı Nakliyat Hizmetleri

Bahçeşehir evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, ev, ofis,beyaz eşya ve yedek parça taşımacılığı yapmaktadır. Müşterilerimizin kaçıncı katta oturduğuna bakılmaksızın hızlı şekilde eşyalarını taşımaktayız. Bu başarıyı ise; geniş araç filomuza, profesyonel ekibimize ve asansörlü vinç hizmetine borçluyuz. Müşterimizin tüm eşyalarını en iyi şekilde paketleyip araçlarımıza istiflemekteyiz.

Bahçeşehir Evden eve taşımacılık hizmeti yanında montaj hizmeti de sağlamaktayız. Evinizde sökemediğiniz eşyalar varsa bunların hepsini birinci sınıf kaliteyle söküp yeni taşınacağınız eve taşmaktayız. Eğer iş ya farklı nedenlerle evinize gelemiyorsanız bize direktifleri vermeniz yeterlidir. Uzman ekibimiz siz eve gelmeden kısa sürede eşyalarınızı yeni konuma taşıyacaktır. Nakliye hizmetlerimizin yanında müşterinin istek, öneri ve şikayetlerini dinleyerek müşterinin mağdur olmaması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bahçeşehir içerisinde ya da dışarısında ev, bina fark etmeden eşyalarınızı yeni konuma başarılı bir şekilde taşıyoruz. Tüm süreç içinde bize güvenebilir ve eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.