Bahçelievler evden eve nakliyat firması olarak; Bahçelievler’e ya da Bahçelievler’den başka yere taşınmak için lojistik ve nakliye hizmet sağlamaktayız. Yıllardır taşımacılık sektöründe olmamız; tecrübe kazanmamıza, referans edinmemize, güvenilir taşımacılık yapmamıza, eşyalarda hasar oranını minimuma indirme ve uygun fiyat sağlama avantajları kazandırmıştır.

Bahçelievler Evden eve nakliye işi yapan firmamızda tüm imkanlar kullanılarak taşıma işlemi gerçekleştirilir. Firmamıza şu yollarla ulaşma imkanınız bulunmaktadır;

  • İnternet sitemizdeki bilgileri kullanarak
  • Elektronik posta ile
  • Telefon numaralarımız ile bizi arayarak
  • Sosyal medya üzerinden bilgi sağlayarak

Tüm bu süreçlerden sonra hızlı bir şekilde ekibimizi belirtmiş olduğunuz konuma yönlendiriyoruz. Hızlı ve seri şekilde çalıştığımız için müşterilerimizi mağdur etmeden eşyalarını yeni konuma en iyi şekilde taşımaktayız.

Bahçelievler Evden Eve Uygun Nakliyat

Piyasada bulunan Bahçelievler evden eve nakliyat firmaların aksine oldukça uygun fiyat listesi çıkartıp müşteriye iletmekteyiz. Müşterinin teklif listesini kabul etmesiyle gerekli anlaşmalar yapılarak çalışmalara başlanır. Fiyat teklifi iletildikten sonra müşteri isterse nakit isterse kredi kartı ile nakliyat işini ödeyebilir. Tüm süreçlerimizi hızlı bir şekilde yaptığımız için bir ya da iki günde tüm taşımacılık bitmektedir. Bu süre; bulunduğunuz konum, binanın yüksekliği gibi etkenlere göre değişiklik göstermektedir.

Bahçelievler evden eve taşımacılık firması olarak Bahçelievler içerisinde ya da dışarısında taşıma işlemi gerçekleştirmek isteyen tüm müşterilerimize kapımız açıktır. Geniş araç filomuz ve alanında uzman ekibimizle birlikte çok kısa süre içinde eşyalarınızı yeni konuma taşıyabiliriz. Eşyalarınızı küçük ya da büyük diye ayırt etmeden paketleme yaparak arabalarımıza yerleştirmekteyiz. Bu sayede; kırılma, çizilme gibi durumlarında önüne geçmiş olmaktayız.

Profesyonel Bahçelievler Nakliyat Hizmeti

Bahçelievler evden eve nakliye hizmeti veren firmamız alanında en iyi personellere sahiptir. Firmamız, Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen Taşımacılık Sertifikası’na sahiptir. Ayrıca, bünyemizde yer alan tüm çalışanlarımız gerekli nakliyat eğitiminden sonra sahaya çıkarak çalışmaya başlamaktadırlar. Profesyonel ekibimizin yanında; sıfır paketleme eşyaları, yeni araç filosu ve sağlam montaj aletlerimiz bulunmaktadır.

Her müşterimiz için kullandığımız paketleme eşyalarını, işimiz bittikten sonra geri dönüşüme kazandırarak doğaya tekrardan can veriyoruz. Hem güvenilir hem de doğa dostu bir firma olmaktan gurur duyuyoruz. Müşterilerimizin Bahçelievler evden eve nakliye işi için görüş, öneri ve şikayetlerini dinleyerek kendi firmamıza yeni renkler katıyoruz. Müşterilerimizin nakliyat, lojistik alanında memnun kalması ve mağdur olmaması için ekibimizle birlikte çalışıyoruz.