İstanbul Avrupa’da bulunan Bağcılar nüfus bakımından İstanbul’un en kalabalık ilçesidir. Çok sayıda evin yer alması Bağcılar’ın nüfus sayısını arttırmıştır. Bağcılar evden eve nakliyat firması olarak Bağcılar bölgesindeki tüm evlere taşımacılık ve lojistik hizmeti sağlamaktayız. Hızlı bir şekilde evden eve işi yapan firmamız, istenildiği takdirde eşya ve ofis taşımacılığı da yapmaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile yola çıktığımız bu yolda güvenirlik ve kaliteli olmayı misyon ve vizyon olarak edinmiş bulunuyoruz.

Avrupa yakasının işlek yeri olan Bağcılar’da, ev, ofis, parça, beyaz eşya gibi taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Piyasaya göre oldukça uygun fiyata verdiğimiz taşımacılık hizmetini, alanında uzman ekibimizle birlikte kısa sürede tamamlıyoruz. Kurum ve kuruluşlardan aldığımız Taşımacılık Sertifikası ile müşteriye güven veriyoruz. Evden eve nakliyat için bizlere gerekli iletişim adres ve telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için istek ve şikayetleri özel olarak dinliyor ve gerekli işlemleri hızlı bir şekilde yapıyoruz.

Dört Dörtlük Nakliyat Hizmeti

Firmamız bünyesinde bulunan profesyonel ekiple birlikte hızlıca Bağcılar evden eve nakliyat işi yapmaktayız. Tam donanımlı şekilde belirtmiş olduğunuz konuma gelerek ilk önce ön analiz yapıyoruz. Analimizden sonra müşteriye fiyat teklifi ileterek müşterinin onaylamasını bekliyoruz. Müşteri onayladıktan sonra gerekli anlaşmaları yaparak prosedürü yerine getiriyoruz ve hızlıca çalışmaya başlıyoruz.

Bağcılar Evden eve nakliye işi içerisinde; eşya paketleme, eşyayı arabaya istifleme ve kırılma, çizilme gibi durumlar yaşamadan eşyayı yerine bırakma işlemleri yapıyoruz. Bu işlemlerin yanında müşteri isterse montaj işlerini de kısa süre içerisinde yapıp nakliyat işini bitiriyoruz.

Bağcılar Evden Eve Hızlı Nakliyat

Bağcılar evden eve taşımacılık firması olarak geniş ekibimiz ve son model araç filomuzla hizmetinizde bulunuyoruz. Nakliyat işi için 7 gün 24 saat hizmetinizde yer alan ekibimiz, belirtmiş olduğunuz konuma hızlı bir şekilde ulaşmaktadır. Personellerimiz taşımacılık, lojistik konusunda tecrübeli ve eğitilmiş kişilerdir. Eşyalarınızın hepsini çok kısa süre zarfında belirtmiş olduğunuz yeni konuma taşımaktayız. Eşyaların taşıma esnasında hasar görmemesi için en iyi paketleme araçlarını kullanmaktayız.

Bağcılar Evden eve nakliye sektöründe garantili, güvenilir iş yapmaktayız. Firmamız taşıdığı eşyalara sigorta yaptırmaktadır. Eşyaların değerini bozacak olumsuzluklardan kaçınarak taşıma işlemi gerçekleşir. Taşıma işlemleri hızlı yapıldığı için müşteri mağdur edilmez. Müşteri ‘acil’ kelimesini kullandığında gerekli tüm personellerimizle birlikte hızlıca konumunuza ulaşıp taşıma, monta etme, yerleştirme işlemlerini yapmaktayız.