Avrupa yakasının nezih yerlerinden olan Ataköy, işlek olmasının yanında yoğun şekilde nüfusa da ev sahipliği yapmaktadır. Çok sayıda evin yer alması Ataköy’de, hem nakliyat firmalarının hem de Ataköy evden eve taşımacılık arayanların çok olduğunu göstermektedir. Yıl içerisinde çok sayıda insan Ataköy’e taşınmakta ve ofislerini buraya getirmektedir. Bundan dolayı firmamız, Ataköy evden eve nakliyat işi yapan güvenilir ve hızlı şirket olma özelliği taşımaktadır.

Firmamız bünyesinde Ataköy evden eve nakliye, ofis, beyaz eşya ve parça taşımacılığı yapmaktayız. Firmamız ayrıca tüm müşterilerimize uygun fiyat teklifi iletmektedir. Müşterilerimize eşya taşımacılık alanında güvenilir, kaliteli, özverili, dikkatli, müşteriyi mağdur etmeden, hızlı ve tam profesyonel şekilde nakliyat hizmeti sağlamaktadır.

Ataköy Hızlı Nakliyat Firması

Ataköy semtinde hizmet veren Ataköy evden eve nakliyat firmamız, eşya taşımacılığında sınırları zorlamaktadır. Geniş araç filomuz, alanında profesyonel ekibimiz, kaliteli paketleme eşyalarımız ile eşyalarınıza zarar vermeden eşyalarınızı yeni konuma taşımaktayız. Eşyalarınız değerini bozacak kırılma, çizilme gibi kötü unsurlardan da kaçınmaktayız.


Ataköy evden eve taşımacılık hizmeti olarak; bina yüksekliğine bakmadan asansörlü vinç ya da parça taşımacılık hizmeti sağlayarak müşterinin eşyalarını hızlı bir şekilde yeni konuma taşıyoruz. Bünyemizde bulunan geniş araçlarla eşyalarınızı bir ya da iki günde yeni adresinize teslim ediyoruz. Ayrıca, evinizde çıkmayan ve sökülmesi gereken eşyalar varsa; gerekli ekipmanlarla bu işi de yapıyor taşımacılık alanında dört dörtlük hizmet sağlamaktayız.

Uygun Fiyatlı Ataköy Evden Eve Nakliyat

Piyasada uzun süredir yer almamız nakliyat sektöründe uygun fiyat ile çalışmamıza neden olmuştur. Çok sayıda referans kazandığımız bu sektörde; ön analiz yaparak fiyat teklifi iletiyor ve müşterinin memnuniyetini kazanıyoruz. Ataköy ilçesi evden eve nakliye için bizi aradığınızda gerekli adresi istiyor ve hızlı bir şekilde evinize geliyoruz. Eşyaların çokluğu ve taşınacak mesafeye göre fiyat listesi iletiyoruz. Onaylamanız durumunda nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunuyoruz.

Müşterinin Ataköy evden eve nakliye sektöründe mağdur olmaması için uzman ekiple kısa sürede eşyalarını taşıyoruz. Firmamız ayrıca Taşımacılık Sertifikası’na da sahiptir. Nakliyat sektöründeki tecrübelerimizi yeni yetiştirdiğimizi personellere de aktararak harika ekip yaratmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin istek, öneri ya da şikayetlerine göre firmamızı genişletmeye çalışıyoruz. Firmamızın vizyon ve misyona sahip olması piyasaya göre müşteriye uygun fiyat vermemize neden olmaktadır. Amacımız; en iyi taşımacılık firması olurken müşteriyi de nakliyat, lojistik sektöründe mağdur etmemektir.