Asansörlü Nakliyat
Son zamanlarda çok fazla talep gören asansörlü nakliyat, taşınacak olan eşyaların güvenilir ve hızlı bir şekilde istenilen konuma taşınmasını sağlar. Kent nakliyat’da bu konuda İstanbul ve İstanbul’un tüm ilçelerinde siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Kentsel dönüşümün artmasıyla inşaat firmaları birçok yeni bina projesine yönelmiş ve bu projeleri de çoğunlukla yüksek yapılardan oluşmaya başlamıştır. Bu tip yerlere taşınmak isteyen kişiler ise kaliteli nakliyat hizmeti almak ister. Çünkü yüksek binalara geleneksel yöntemlerle taşınmak neredeyse zulümdür.

Öte yandan işinin ehli olmayan bir firmayla asansörlü taşımacılık deneyimi de istenilen başarıyı getirmez. Çünkü bu taşımacılık çeşidinde asansörlerin mutlaka bakımlı ve kaliteli olması gerekmektedir.
Kent nakliyat, evinizin balkonuna modüler asansörlü taşımacılık sistemini kurar. Bu sayede apartmanda bulunan merdivenlerin dar ya da geniş olması veya çok yüksek bir katta oturmanız gibi problemler ortadan kalkmış olur. Bu sistem sayesinde eşyalarınız balkondan çıkarılarak herhangi bir zarar görmeden asansör sitemine yerleştirilerek aşağıya indiriliyor. Eşyaların yeni adresine teslimatında da yine aynı şekilde asansörle taşımacılık sistemi kullanılarak eşyalarınızın çıkarılması sağlanır. Bu sayede eşyalarınız bir sürü merdiven inip çıkma derdinden kurtuluyor. Özellikle de çamaşır makinesi, fırın ve bulaşık makinesi gibi ağır eşyaların darbe almamasını ve sallanmaması açısından çok önemlidir. Asansörlü nakliyat sistemi sayesinde oluşabilecek bütün zararlar ortadan kalkar.

asansörlü-nakliyat
asansörlü taşımacılık

Asansörlü Eşya Taşımacılığın Avantajları Nelerdir?

Asansörlü taşımacılık siz değerli müşterilerimize birçok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajların en başında ise güvenirlik ve hızlılık gelmektedir. İşte bu noktada devreye giren Kent Nakliyat da bu tip çalışmaları sayesinde sektörde önemli bir yer edinmiştir. Peki nedir asansörlü taşımacılığın avantajları?

Asansörlü taşımacılık ile binanın yükseklikliği ne kadar olursa olsun, güvenilir ve hızlı bir şekilde taşımacılık yapılabilmektedir. Bu taşımacılık sırasında iş gücü de azalacağı için maliyet de doğal olarak azalmaktadır.

Asansörlü nakliyat sayesinde eşyalar hızlı bir şekilde taşınır. Eskisi gibi birkaç gününüzü taşınmaya ayırmanıza gerek kalmaz. Bunun yerine gün içinde taşınma işleminiz tamamlanır ve yeni evinizde rahat bir nefes almaya başlarsınız.

Asansörlü Ev Taşıma hizmeti sunan Kent nakliyat’ da tüm bu avantajları içerisinde barındırmaktadır. Hızlı taşımacılığın yanı sıra müşterilerine sigortalama hizmeti de sunan firmamız hem eşyaları hem de müşterisinin haklarını güvence altına almış olur. Taşıma esnasında oluşan zararların tamamı firmamız tarafından karşılanmaktadır. Eğer sizler de dilediğiniz bir bölgeye güvenilir ve hızlı bir biçimde taşınmak istiyorsanız mutlaka Kent Nakliyat’ın hizmetlerini incelemelisiniz.

Şehirler arası nakliyat hakkında bilgi almak için tıklayınız.