İstanbul’un sayılı mahallelerinden olan Acıbadem hem işlek hem de ofislerin bol olması ile bilinmektedir. Acıbadem evden eve nakliyat arayan müşterilerimize uygun ödeme seçenekleri ile güvenilir, hızlı, tam teşekkürlü bir şekilde hizmet sağlamaktayız. Acıbadem evden eve nakliyat konusunda aciliyeti olan müşterilerimizle özel olarak ilgilenerek gerekli hassasiyeti oluşturup çok hızlı bir şekilde taşıma işlemlerini yapıyor ve müşteriyi mağdur etmeden nakliye işlemlerimizi bitiriyoruz. Her ne olursa olsun işimizde güvenirlik, sağlamlık, müşteri mağdur etmeme ve kaliteli bir şekilde hizmet sağlamaktayız.


Kadıköy’ün mahallesi olan Acıbadem’de; evden eve taşımacılık, ofis taşımacılığı, özel eşya taşımacılığı ve isteğe göre büyük eşya taşımacılığı yapmakta olan uzun süredir sektörde yer alan güvenilir bir firmayız. Firma olarak gerekli sorumlulukların farkında olup sektörde bulunan güvensiz firmaların aksine sözleşme imzalayarak taşımacılık işine başlamaktayız. Sektörde uzun süredir olmamız ve alanında uzman ekiple yola devam etmemiz sayesinde profesyonel bir şekil nakliyat işini icra etmekteyiz. Ayrıca, eşya taşımacılığından eşyanın küçük ya da büyük olması firmamız için değerli olarak görülüp ona göre paketlenir ve arabaya aynı kalitede istiflenir.

Alanında Uzman Ekiple Taşımacılık

Acıbadem Evden eve nakliyat düşünen ve kaliteli bir firma olarak piyasada bulunan şirketimiz gerekli güvenceyi hem iş başında hem de iş sırasında müşteriye sağlayarak hareket etmektedir. Firmamız bünyesinde çalışan personellerin taşımacılık eğitimleri hem bünyemizde hem de gerekli kuruluşlar tarafından sağlanarak nakliyat işine başlanılmaktadır.
Profesyonel olarak taşıma hizmeti veren ekibimiz uzun yıllardır sektörde yer alan uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede, müşterinin önem verdiği tüm eşyalara A kalitede taşımacılık yapılmaktadır. Ekibimiz tarafından taşıma sırasında herhangi bir mağdur oluşması durumunda gerekli işlemler yapılarak müşteriye eşyanın değeri ödenir. Bu konuda özel hassasiyet göstererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Acıbadem Evden Eve En İyi Taşımacılık

Acıbadem evden eve nakliyat konusunda farklı yeniliklere imza atan firmamız hem asansörlü hem de parça taşımacılık hizmeti vermektedir. Taşınacak evin yükseklik konumuna göre asansörlü ya da vinç yardımıyla taşımacılık hizmeti sağlanmaktadır. Müşterinin eşyalarının ağırlığı ya da boyutuna bakılmaksızın profesyonel bir şekilde nakliye işlemleri gerçekleştirilir. Müşterinin tüm bu süreçte yapması gereken; bize elektronik posta, telefon ya da internet sitemizden ulaşarak bizlere gerekli bilgileri bırakmalarıdır. Bundan sonra hızlı bir şekilde belirttiğiniz konuma gelerek uygun ödeme seçenekleri ile taşıma işlemlerine başlamaktayız.

Tüm süreçlerde güvenilir ve garantili firma olmamız hem taşımacılığı hem de sağlıklı iletişimi mümkün kılmaktadır. Acıbadem Evden eve nakliye düşünen tüm müşterilerimiz için her zaman arayacakları bir firma olmak istiyor ve bunun için çalışmalarımızı yürütüyoruz.