FABRİKA TAŞIMACILIĞI

Kurumsal nakliyat sektöründe öncü firmalardan olan Kent nakliyat, fabrikanızın ve benzeri yerlerin taşınması işlemlerinde neyi nasıl yapacağınızı söylerek hem sizi yönlendirir hemde neyin nasıl olacağı endişesini ortadan kaldırır.


Taktir edersiniz ki fabrika nakliyat işlemleri, tecrübe ve birikim isteyen evden eve nakliyat sektöründe ayrı bir kategoriye girmektedir. Kesinlikle konu hakkında uzman personelin bulundurulması, hangi aşamada hangi makinanın taşınacağı veya fabrika ofisinde bulunan döküman ve malzemenin nasıl taşınacağı önemli sorular olmakla beraber, aradığınız tüm cevapları Kent nakliyat adresinde bulabilirsiniz.


Fabrika nakliyat işinde ilk önce ofisiniz markalanarak ambalaj ve taşıma işlemi yapılır, böylece taşındığınızda hangi masada hangi eşya ve belge var ise personeliniz sanki hiç taşınmamış gibi tüm masasına hakim olur, daha sonra labaratuvar veya hassas işlem gerektiren diğer bölümleriniz sırası ile taşınır.

En son planlaması daha önce yapılan fabrika yada atölyenizde ki makina parkınız taşınmaya başlar ve gösterilen yerlere indirilerek kurulum işlemlerine geçilmesi sağlanır. 


Unutmayın ki demonte ve monte işlemlerinde uzmanlık gerektiren makina parkınız var ise, taşınmadan önce uzmanlarını çağırınız.

Site Haritası

I