EŞYA AMBALAJLAMA

Eşya ambalajlama, evden eve nakliyat hizmeti veren tüm firmalar için ayrı bir önem taşımakla beraber, siz değerli müşterilerimiz için de bir nevi sigorta görevi görmektedir. Kent evden eve nakliyat olarak biz, battaniye, kağıt, çarşaf vb. ürünler ile ambalaj yapmıyoruz...

Peki sizin farkınız nedir diye soruduğunuzu duyar gibiyiz ...

Kent nakliyat olarak biz de diğer kaliteli evden eve nakliyat firmalarının yaptığından farklı yapmıyoruz tabi ki ama işimize önem veriyoruz. Hassas eşyalarınızı polietilen olarak adlandırılan içinde hava kabarcıkları olan malzemler ile sarıp sarmalıyor, bunun ardından darbelere dayanıklıklık gösteren kolilere koyuyoruz. Böylece kırılma riskini ortadan kaldırıyoruz. Bu arada bize soru sorma ihtiyacı hissederseniz, memnuniyetle cevaplıyoruz. Dolaplardaki eşyalarınızı, özel olarak tasarlanan askılı eşya dolaplarımıza alıyor, taşındıktan sonra ütü derdi ile uğraşmanıza son veriyoruz.

Dolaplarınızı, vitrinlerinizi, mobilya konusunda eğitim görmüş ve yetiştirilmiş personelimiz tarafından bilinçli bir şekilde sökülmesini, taşındıktan sonra ise tekrar monte edilmesini sağlayarak, değerli eşyalarınızın hem zarar görmesini, hemde değer kaybetmesini önlüyoruz.

Sizden istediğimiz şey ise evinizde bulunan kombi, klima gibi uzmanlık gerektiren ürünlerin sökülüp takılması işlemlerini profesyonel kadrolara bırakmanız, unutmayın ki biz evden eve nakliyat hizmetinin uzmanıyız.

Bizi aramayı unutmayın :  444 3 684

Site Haritası

I