Ulus Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş ilçesinin nezih mahallelerinden olan Ulus Mahallesi Ortaköy Portakal Yokuşu'nun üst kısmı ve TRT binası ile Etiler'de bulunan Koç köprüsü arasında yer alır. Firmamız bu güzel semtte Ulus Evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Türkiye Yahudileri Cemaati’nin tek okulu Ulus Özel Musevi Lisesi bu semttedir. Semtteki 2. Ulus mahallesi daha önce sürücü adaylarının talim yaptığı bölgede olduğu için talim yeri olarak da bilinir.
Ulus evden eve nakliyat hizmetimiz ile ulustan herhangi bir semte veya şehir dışına evlerinizi, ofislerinizi modern kamyonlarla taşımaktadır.

Ulus evden eve nakliyat eşya taşımacılığında yılların vermiş olduğu tecrübe, kazandığımız deneyim ve birikim ile taşımacılığı sizler için sorun olmaktan çıkarıyoruz.

Evden eşyalarınızı alıp yeni evinize çok kısa bir zamanda taşıyoruz. 

Ulus Evden Eve Nakliyat, mahallesi genelde sitelerin olduğu bir yer olduğundan taşıma kamyonlarının daha ergonomik olması gerekmektedir. Çift dingilli kamyonlar ile taşıma olanaklarının olmadığı sitelerde kamyonetlerimizle hizmet vermekteyiz.

Eşyalarınız birden fazla kamyonet ile taşınsa bile taşıma fiyatımız değişmemektedir. Eğer gündüz ev taşıma olanaklarının olmadığı sokak ve caddelerde ise gece personel ve araçlarımızı size tahsis ediyoruz.

Fiyatlarımız ve kaliteli hizmetimizden yararlanmak için Ulus evden eve nakliyat müşteri temsilcimizi aramanız yeterlidir. 

Site Haritası

I