Topkapı Evden Eve Nakliyat

Amatör taşımacılık anlayışına son vererek, konforlu güvenilir ve kolay bir eşya transferi hizmetlerine kapı açan Topkapı evden eve nakliye kuruluşumuz, sunmuş olduğu ücretsiz uzman incelemesi desteği, sigortalı taşıma ve kaliteli ambalajlama sistemleri sayesinde, sektörün en hızlı ve başarılı çalışmalarını üstlenmektedir.

İster Topkapı evden eve nakliyat olsun ister şehir içi, her türlü kurumsal şirket ve parsel eşya transportlarını da, gelişmiş hizmet potansiyeli ve donanımlı ekipmanları sayesinde, müşterilerini zaman ve is kaybına uğratmadan gerçekleştirme imkânı sunan Kent nakliyat firmamız, çalışmalarını uzman personel eşliğinde de montaj ve paketleme hizmetleri ile başlatmaktadır.

Anlaşma sağlanan gün, alanda bulunan personellerinin yardımı ile bütün eşyaların ambalajlamasını tek tek yaparak, güvenli bir şekilde taşınabileceğine emin olduktan sonra, kapalı, süspansiyonlu araç filosuna yüklemesini ve taşımasını yaptıran Topkapı evden eve nakliyat, hızlı ve sorunsuz bir şekilde eşyaları yeni alanlarına ulaştırarak, montaj ve dizaynlarını yaptıktan sonra çalışmalarını sonlandırmaktadır.

Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile modern ve teknolojik taşıma sistemlerini de katarak, zirvelere doğru emin adımlarla yol alan firmamız, farkı ile gerisinde markalaşmış bir isim ve geniş referanslara sahip bir şirket profili bırakmaktadır.

Anahtar teslimi taşıma hizmeti olarak da adlandırabileceğimiz bir yaklaşım ile taşınmaya dair ne varsa hepsini sizin adınıza yapan, araçları ile yalnızca eşya transferi değil bundan önce geçen hazırlık sürecindeki işlemleri uzman kadrosu ve modern ekipmanları ile ihtimamlı ve ciddiyetle yapan kuruluşumuz İstanbul’un diğer semtlerinde olduğu gibi Topkapı evden eve nakliyat ve daha kapsamlısı olan Topkapı kurumsal taşımacılık hizmetlerini de aynı titizlik ve özveri ile gerçekleştirmektedir.

Topkapı ambalajlı nakliye olarak da bilinen ve taşınacak alanda bulunan eşyaları sınıfına göre ayırıp Avrupa standartlarına sahip kalitedeki ambalaj çözümleri ile sarıp kolileyen ve nakliyeye hazır hale getiren ekibimiz; kapalı kasa modern donanımlarla güçlendirilmiş araçları ile transferi gerçekleştirmektedir.

Topkapı evden eve nakliyat, yüksek katlarda bulunan ev ve iş yerlerini asansörlü sistemler kullanarak kolayca boşaltan yeni adres yüksek katta ise çıkartan şirketimiz doğacak zarar ihtimaline karşı da tazmin güvencesi sağlar.

Site Haritası

I