Tarabya Evden Eve Nakliyat

Avrupa Yakası’nda evden eve nakliyat firmaları arasında lider olan Kent nakliyat profesyonel ve eğitimli eleman, kaliteli hizmet ve son teknolojik araç ve gereçlerle evden eve taşımacılık hizmetini gerçekleştirmektedir.

Ev taşıma denildiğinde ilk akla gelen firmamız, Tarabya evden eve nakliyat ile Avrupa yakası halkına ev taşımasını en kolay hale getirmektedir.

Tarabya evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetleri olarak yıllardır hizmet verdiğimiz müşterilerimizi bir aile olarak benimseyip onların yükünü paylaşıyoruz.

Ev, ofis, parça yük, şehiriçi hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize konusunda uzmanlaşma eğitimli profesyonel kadromuz ile tam zamanında hep zamanında anlayışı ile söz verdiğimiz gibi hizmet sağlıyor ve yedi gün yirmi dört saat devam ediyoruz.

Kendi bünyemizdeki yetişen profesyonel eleman ve marangozumuzla evinize gelinerek nakliyeniz başlar.

Eşyalarınızın özel ambalajlama malzemeleriyle eşyanın cinsine göre paketlenip, eşyalarınızın özellik durumuna göre arabaya istiflenerek, yeni evinize doğru hareketi gerçekleşir.

Yeni evinize gidildiğinde eşyalarınız büyük bir özenle evinize taşınarak sizin, isteğinize göre eşyalarınız yerleştirildikten sonra, eşyalarınızın montajı yapılır.

Kent nakliyat firması olarak Tarabya evden eve nakliyat bünyesine yeni bir dost katarak evinizden ayrılırız.

Daha detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Site Haritası

I