Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat, Mecidiyeköy evden eve nakliyat, Mecidiyeköy’de artık ev taşımak çok kolay bir hale gelmiştir Kent Nakliyat her zaman yenilikle ve her yerde ev taşımacılığı, villa taşımacılığı, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı hizmetlerini teknolojik bir hale getirmiştir.

Asansörlü sistem ile asansörlü nakliyat hizmetini kurarak kaçıncı kat olursa olsun ve merdiven dar olması hiç sorun değil Kent Nakliyat dışardan taşıma sistemiyle Mecidiyeköy bölgesinde yılların tecrübesiyle uzman kadrosuyla tam teşekküllü taşımalar yapmaktadır

Kent nakliyat evden eve taşımacılık ta evinize gönderilen kadro ekip içeresinde muhakkak marangoz ve tesisatçı göndermektedir mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız yeni evinizde güvenle monte edilmektedir. Evden eve araçlarımız kapalı kasalar olup içi sunta kaplamalıdır ve her iş bitiminde titizlikle temizlenerek ilaçlama yapılmaktadır

Çağrı merkezimiz 7/24 ile her zaman telefonunuzu bekliyor. 444 3 684 numaralı telefonu aradığınızda size gönderilecek olan ücretsiz uzman incelemesi ile taşınmanın tüm aşamalarını planlama, isteklerinize göre taşınmayı yönlendirme şansınız var. Uzman personelimiz; mobilyaların uygun biçimde de montajının yapılması, beyaz eşyalarınızın sökülüp paketlenmesi, kırılacak eşyaların paketlenmesi, diğer eşyalarınızın da uygun ambalaj malzemeleri kullanarak zarar gelmeyecek biçimde kutulanması tamamen firmamızın görevleri arasında yer alır. Sizin istediğiniz tarihte bu işlemlerin yapılıp taşınmanın gerçekleşmesi için her zaman yeterli ekibimiz bulunmaktadır. Ekibimiz içerisinde marangoz da bulunmakta ve bu işlerin tamamı uzman kişiler yardımı ile gerçekleştirilmektedir. Paketleme sonrasında eşyaların binalardan indirilmesinde eğer dar merdivenler sorun ise asansörlü araçlarımız devreye girebilmektedir. Bu araçlar ile eşyalar hızlı bir biçimde araçlarımıza yüklenmektedir.

Eşyaların zarar gelmeden araçlara yüklenmesi firmamızın en dikkatli olduğu noktadır ve eşyalarınız güvenle araçlara yüklenir.

Firmamız, eşyaların yeni yerlerine yerleştirilmesi konusunda da aynı hassasiyeti göstermektedir. Güçlü bir araç filosuna sahip olan firmamız, ev taşınmaları dışında şehirlerarası nakliyat işlerinizde de yanınızda yer almaktadır. Firmamız ürettiği çözümlerle, sizlerin taşınmaların maliyetli olması anlayışınızı da uygun fiyat seçenekleri ile bitirmektedir.

Kent Nakliyat her zaman müşterilerin yorumlarını ve memnuniyetini ön planda tutarak her zaman yeniliğe adım atmaktadır bizimle çalıştığınız için bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Site Haritası

I