Kandilli Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un güzel yaşam alanlarından olan Kandilli’de evden eve nakliyat hizmeti vermeye başlayan firmamız, ilçe içerisinde oturup başka bir yere taşınmak isteyen veya İstanbul’un başka bir ilçesinden Kandilli’ye taşınmak isteyen müşterilerimize daha hızlı ve güvenilir hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Kandilli ilçemizde mahalle ve semtlerine hizmet vermekteyiz. Kandilli evden eve nakliyat bölgemizde ev eşyaları konusunda özel araç ve ekipmanlarımız son ürün paketleme malzemeleri kullanılmaktadır.

Özel hizmet ve standart işlemler vardır standart bir günde paketlemeli taşınması sağlanabilir özel iki veya üç gün sürebilir nakliyesi gerçekleşmeden bir gün önceden mobilya ve diğer eşyalar de-montaj hale getirilerek paketlenir, takibindeki günde taşınması sağlanır son etap olarak eşyaların montaj ve kurulumu yapılarak eviniz güven içerisinde teslimatını yapmaktayız.

Sorunsuz taşınma için Firmamızla iletişime geçmeniz durumunda Kandilli evden eve nakliyat hizmetimiz, ücretsiz uzman incelemesi, araç filosu ve eğitimli elemanlarının olmasıdır.

Bizi tercih eden tüm müşterilerimize sorunsuz taşınmalar dileriz.

Site Haritası

I