Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih Evden eve nakliyat hizmetimiz ile İstanbul Avrupa yakasında hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ev taşıma işi bizim ile artık çok rahat. Uzman ekibimiz ile eşyalarını güvencemiz altındadır.

Paketleme, montaj ve de monte hizmetleri ile birlikte nakliyecilik konusunda sizlere her zaman daha iyisini sunuyoruz.

Profesyonel kadromuz ve deneyimli ekibimiz ile birlikte çıktığımız bu yolda sektörde söz sahibi olmayı başarmış durumdayız. Gelişmeleri yakından takip ediyor ve insanların beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek adına çalışmalar yürütüyoruz. 

Fatih evden eve nakliyat hizmetleri sunan firmamız taşınma işlemlerinde şu yolu izliyor:

Bizi aradıktan kısa bir süre sonra ekibimiz verdiğiniz adrese ulaşıyor ve eşya tespiti yaparak kamyona yükleme işleminin ne ölçüde yapılacağını belirliyor.

Ekiplerimizden aldığımız bilgi doğrultusunda gerekli çalışmaları yapıyor ve grubumuzu belirliyoruz. Kalabalık bir ekiple çalışmayı tercih ediyoruz böylece işlemler daha kolay ve daha kısa sürede sona eriyor.

Kamyona yükleme öncesinde değerli eşyalarınız özle bir şekilde paketleniyor ve kamyona ilk olarak bu eşyalar yerleştiriliyor. Devrilme, ezilme, kırılma gibi bir sorunla karşılaşmamak adına elimizden geleni yapıyor ve gerekli dizilimi en iyi şekilde yapıyoruz.

Araçlarımız geniş olduğu için eşyalarınız ne karda çok olursa olsun tek seferde ya da 2 seferde gerekli taşınma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Fatih evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanmak için sizler de iletişim numaralarımızı kullanabilir ve adreslerinizi yetkili arkadaşlarımıza iletebilirsiniz. Gün içerisinde evlerinize geliyor ve gerekli kontrolleri yapıyoruz, daha sonra onay vermeniz halinde taşınma süreci başlıyor ve kısa sürede yeni adreslerinizde oluyorsunuz.

Site Haritası

I