Dragos Evden Eve Nakliyat

Dragos, İstanbul Anadolu yakasında bulunan ve her geçen gün büyümeye devam eden bir semt. Sürekli büyüyen ve yeni yapıların inşa edildiği semtte elbette ki evden eve nakliyat firmalarına olan ihtiyaç giderek artmakta. Dragos’ta yaşayan insanlar taşınmak istediklerinde karşılarına birçok nakliyat firması gelebilir. Fakat bunlar arasında hangisinin işini iyi yaptığını söylemek zor.

Kent Nakliyat İstanbul’un birçok ilçesinde ve semtinde olduğu gibi Dragos’ta da nakliyat hizmeti veren bir firmadır. Gösterdikleri üstün kalite ve uzman ekipleriyle en iyi hizmeti sunduklarını söylemek oldukça doğru olacaktır. Gerek taşınma öncesinde gerek taşınma sırasında ve sonrasında gösterdikleri ilgi ve alakayla müşterilerini oldukça memnun eden firma ayrıca uygun fiyatlarıyla da müşterilerine yardımcı olmakta.

Taşınmanın zor bir iş olmadığını kanıtlayan Kent Nakliyat, müşterilerinin bu konudaki tedirginliklerini boşa çıkarıyor. Taşınacak olan müşterilerine verecekleri hizmeti en ince ayrıntısına kadar anlatıp hiç bir sorun yaşamayacaklarını garanti ederek müşterilerinin içini rahatlatıyor. Sadece anlatmakla kalmayıp anlattıklarını uygulayan ender firmalardan birisiyiz.

Dragos evden eve nakliyat arasında lider konumda olan firma bugüne kadar taşıdığı yüzlerce müşterisiyle alandaki tecrübesini kanıtlamış durumda. Taşıma işlemlerinin hepsini firma olarak kendileri yapmakta ve müşterilerine en ufak bir sorun dahi yaşatmamakta. 20 yılı aşkın süredir sektörde olan Kent Nakliyat bugüne kadar yüzlerce referans edinmiş ve kalitesini ortaya koymuştur.

Dragos evden eve nakliyat alanında özellikle  Kent nakliyat firması olarak her zaman yeniliklere açık ve gelişime ayak uyduran bir firma olmuştur.

Dragos’ta yaşıyorsanız ve taşınmanız gerekiyorsa Kent Nakliyat ile görüşmeden karar vermeyin. Verdikleri hizmet ile alakalı bilgi aldıktan sonra diğer firmaları aramaya gerek bile duymayacaksınız. Bunun en büyük kanıtı ise bugüne kadar yaptıkları işlerin hiçbirinde en ufak bir olumsuzluk yaşanmamasıdır. Hemen 444 3 684 numaralı telefonlardan firmaya ulaşabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Site Haritası

I