Türkiye’nin en güvenilir asansörlü nakliyat firması Kent nakliyat ile cebinize uygun ücretlere taşınabilirsiniz. Asansörlü nakliyat fiyatları en uygun olan firmamızın yaz aylarında sunduğu indirimli kampanyaları ile güvenilir bir taşınmayı ucuza yaptırabilirsiniz. Firmamız İstanbul içindeki 39 adet şubesi ile asansörlü nakliyat firmaları arasında beğenilen en iyi 10 firma içine girmiştir. Özellikle İstanbul içindeki eski ancak yüksek binalarda eşyaların indirilmeye müsait olmayışı nedeniyle bir asansörlü nakliyeciye ihtiyaç duyulur. Bir çok binada asansörün bile olmayışı yüksek apartman katlarından eşyaların indirilmesini zorlaştırır ve bu da maliyeti arttırır. Bu tür maliyetlerden kaçınabilmeniz için asansörlü nakliyat aracımızı eşyalarınızı daha ucuz taşıtabilmeniz için hizmet kapsamına aldık. Bunu yapmak için ister telefonlarımızı arayabilirsiniz, isterse asansörlü nakliyat WhatsApp numaramıza mesaj atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

asansörlü nakliyat işi
asansörlü nakliyat işi

Asansörlü nakliyat nedir ?

Üzerinde eşya taşıma asansörü olan kamyonlarla yapılan, nakliyenin binaların balkonundan veya penceresi sökülerek camdan yapılmasına asansörlü nakliyat denir. Bir apartmanda eğer ağır eşyalarınız varsa ve bunları merdiven sahasından indirmek zor oluyorsa binanın balkonundan eşyalar kolaylıkla çıkartılabilir. Bazı eşyaların kapıdan geçirilmesi mümkün değilse kapı sökülerek eşyalar balkona çıkartılabilir ve buradan da asansörü kullanarak kamyona doğrudan indirilebilir. Bu aşamadan sonra sadece nakliye yapılacak kamyona bu eşyaları taşımak kalacaktır. Asansörlü nakliyat işi daha çok büyük nakliye şirketlerinin üztlendiği bir taşıma hizmetidir.

asansörlü nakliyat hizmeti
asansörlü nakliyat hizmeti

En başarılı asansörlü nakliyat firmaları hangisidir ?

Asansörlü nakliyat hizmetlerini yapacak firmalarda aranabilecek bir çok kriter vardır, ve bunların en önemlisi de bu alandaki tecrübelerinin ve yaptıkları çalışmanın hakkını verip vermediğini, müşteri memnuniyetinden değerlendirmektir. En başarılı asansörlü nakliyatçı firma profesyonel çalışan ekibe sahip olanlardır. Çünkü asansör eşyaları indirirken düşmemesi için konuya hakim olan bir çalışan mutlaka asansörün başında olmalıdır. Ayrıca büyük binaların yüksek katlarına kadar uzanan asansöre sahip olunmalıdır. Türkiyede’ki en uzun asansör 22 katlı binaya kadar çıkabilir. Bundan daha yüksek binalar için bu hizmeti kullanan henüz yoktur. Bu kapsamda en iyi asansörlü nakliyat firmaları için bir kaç gurupta sıralama yapabiliriz.

Profesyonel asansörlü nakliyat firmaları

İşini profesyonel düzeyde yapan nakliyecilerden İstanbul’da 10 tanesi, Ankara’da 3 tanesi, İzmir’de 4 tanesi ve diğer şehirlerde birer ikişer nakliye firması asansörlü nakliyat hizmeti verebilmektedir. Profesyonel asansörlü nakliyat firmaları ekipmanları ve araçlarında son derece kaliteli ve zamanın getirdiği şartlara uygun çalışma prensibleri ile kendilerini belli etmektedirler. Bu bağlamda Türkiye’nin ve İstanbul’un en başarılı profesyonel asansörlü nakliyat firması Kent Nakliyat’tır. Sıralamada şu firmalar da ilk 10’a girmiştir :

 1. Kent nakliyat
 2. Öz filo nakliyat
 3. Kılıçoğlu nakliyat
 4. Kardelen asansörlü nakliyat
 5. Timuroğlu nakliyat
 6. Royal nakliyat
 7. Kozcuoğlu evden eve nakliyat
 8. Eyüpoğlu nakliyat
 9. Nilüfer nakliyat
 10. Oruçoğlu nakliyat

Asansörlü nakliyat profesyonel ekipmanlarla yapıldığında müşterisinin memnuniyetini en üst seviyeye çıkartır. Profesyonel olmayan firmalarda bu oran çok daha azdır ve bu tür nakliyecileri tercih ederken dikkatli taşınma yapılmasını önemle belirtmelisiniz.

Asansörlü nakliyat firmaları İstanbul Anadolu yakası

İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet veren nakliyatçılar arasında Kent nakliyat firması en başarılı asansörlü nakliyecidir. Bir çok firma da bu alanda siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmektedir. Güvenle nakliyat hizmeti alabileceğiniz firmalardan ilk on tanesini aşağıdaki listeye bakarak görebilirsiniz. Anadolu yakası asansörlü nakliyat firmaları içinde 24 tanesinden 8 tanesi profesyonel çalışmalar yapmaktadır. Bu firmalardan biri ile taşınmanızı tavsiye ederiz.

 1. Kent nakliyat
 2. Tombul nakliyat
 3. Royal asansörlü nakliyat
 4. Ceylan nakliyat
 5. Truva asansörlü nakliyat
 6. Aktaş nakliyat
 7. Tahincioğlu asansörlü nakliyat
 8. Kılıçoğlu asansörlü nakliye
 9. Şaşkınbakkal asansörlü nakliyat
 10. Göztepe asansörlü nakliyat

Asansörlü nakliyat firmaları İstanbul Avrupa yakası

İstanbul asansörlü nakliyat firmaları genelinde de iyi bir sıralama alanlardan en iyileri Avrupa yakasında olanlardır. İstanbul’un Avrupa yakasında bu hizmettten yararlanan müşterilerin sayısı oldukça fazladır. Özellikle Şişli, Beşiktaş, Bayrampaşa, Başakşehir ve Fatih ilçelerindeki binalarda asansörlü nakliyat tercih sebebi olmaktadır. En deneyimli ve başarılı İstanbul Avrupa yakası asansörlü nakliyat firmaları içinden 10 tanesini sizinle paylaşmak istiyoruz. Bunlardan herhangi birine taşınacağınızı ifade etmeniz durumunda garantili bir nakliyat hizmeti vereceklerinden emin olabilirsiniz.

 1. Kent nakliyat asansörlü taşıma şirketi
 2. Aktaş asansörlü taşımacılık
 3. Yıldırım nakliyat asansörlü taşıma
 4. Horoz asansörlü eşya nakliyat
 5. Ekşioğlu nakliyat
 6. Güven nakliyat
 7. Ulutaş asansörlü nakliye hizmetleri
 8. Albayrak nakliyat
 9. Uğur nakliyat
 10. Oruçoğlu nakliyat

Asansörlü nakliyat ücretleri

Ücretler eşyalarınızın metreküp hesabına göre verilir. Diğer nakliyat hizmetlerinden çok ta farklı değildir. Asansörlü nakliyat hizmetinde extra bir ücret talep edilmez. Bu zaten zaruri mecburiyetten kaynaklandığı için istenen taşıma yöntemidir. Bu sebeple müşterilerimize ek maliyet çıkartmayız. Herhangi bir nakliyat işiniz olduğunda bizi aradığınız zaman eşyaların asansörle taşınacağını size söyleriz ve bunun için ek ücret talep etmeyiz. Asansörlü nakliyat ücretleri sadece müşterimizin eşya hacmi ve indirilecek ve taşınacak dairenin yükseksel özellikleri ile değşmektedir. Bu sebeple müşterilerimize özel fiyatlar verebilmekteyiz. Ancak genel ortalamaya bakıldığında İstanbul’da asansörlü nakliyat ücretleri 2000 TL ile 4000 TL arasında verilebilmektedir.

Asansörlü nakliyat fiyatları için bir kaç örnek :

Asansörlü nakliyat ne kadar ?

 1. Şişli asansörlü taşımacılık ücretleri : 10 metreküp 2200 TL – 2300 TL
 2. Beşiktaş asansörlü taşımacılık ücretleri : 10 metreküp 2400 TL – 2500 TL
 3. Kadıköy asansörlü taşımacılık fiyatları : 10 metreküp 2000 TL – 2100 TL
 4. Pendik asansörlü taşımacılık fiyatları : 10 metreküp 2600 TL – 2700 TL

Asansörlü nakliyat fiyatları bu ortalamaya bakılarak tahmin edilebilir. Firmamızı arayarak size özel fiyatımızı bir kaç dakika içinde öğrenebilirsiniz. Ancak fikir verebilmesi açısından bugüne kadar verilmiş asansörlü nakliyat fiyatları ile ilgili örneklere bakabilmeniz için bir çak örnek verebiliriz. 20 metreküp olduğunda bu fiyatlara yaklaşık olarak 200 TL daha ilave olabilir. 30 metreküp olduğunda da aynı şekilde 200 TL daha ilave edilir. Bu şekilde değişen fiyatlara asansörlü nakliyat yapılabilir.

Asansörlü nakliyat araç fiyatları

Bazı müşterilerimiz sadece asansörlü nakliyat aracını çağırmak ve eşyalarını binadan indirmek isterler. Bu durumda sadece asansörlü nakliyat araç fiyatları bakar ve ucuz bir indirme olsun isterler. Aynı durum binaya eşyaları çıkartmak için de istenir. Firmamız bu gibi durumlarda nakliyat hizmetinden %30 indirim uygulayarak bu hizmeti sağlar. Ancak taşıma sadece eşyaların indirilmesi ile sınırlıdır. Eğer eşyalar taşınacaksa normal asansörlü taşıma fiyatları verilir.

Asansörlü nakliyat araçları

Bir çok boyutta asansörlü nakliyat aracı görebilirsiniz. Bunlar ağırlık sınıflarına göre 3 farklı çeşittedir. 10 ton ağırlığı kaldırabilecek araçlar büyük kamyonların üstüne monte edilen asansörlerde olur. Orta boyutta bir kamyonda 2 tonluk eşya asansöre yüklenebilir. Bir de binanın dibinden asansöre konularak yapılan çıkarma sistemi vardır. Bunun için herhangi bir nakliyat aracı ile asansör taşınır ve indirilerek çalışma yapılır. En az kullanılan çeşit budur. Bu sadece çok dar olan sokaklarda kullanılabilir. Asansörlü yük taşıma araçları genelde sadece açık kasa ve hafif nakliyat kamyonlarında kullanılır.

asansörlü nakliyat aracı
asansörlü nakliyat aracı

Asansörlü nakliyat önerileri

Öneri almak isteyen müşterilerimiz için Kent nakliyat firmasının asansörlü nakliye çalışmalarından yararlanmasını önerebiliriz. Asansörlü nakliyat işi yaptırmayı düşünen müşterilerimiz gerçekten binaları eski ise tercih etmelidirler. Çünkü bu sistemde çalışma biraz daha geç bitecektir. Özellikle balkon kapısı dar olan binaların çok olması dolayısıyla balkon kapılarının sökülmesi gerektiği durumlar işin tamamlanmasını oldukça uzatmaktadır. Bunlara dikkat edilerek asansörlü nakliyat firması çağırmanızda fayda görüyoruz. Bunun dışında asansörlü nakliyat öncesi eşyaların belirlenmesi ve küçük eşyaların koli içine alınması çok önemlidir. Asansörlü nakliyat önerileri çoğaltılabilir, bunu yapmak için bize yorum alanından yazarsanız size yeni öneriler de verebiliriz.

Şehirler arası asansörlü nakliyat

Sadece İstanbul içinde değil, bütün şehirlere asansörlü nakliyat yapılabilir. Şehirler arası asansörlü nakliyat işi bizim firmamızda İstanbul ile diğer şehirler arasında yapılmaktadır. Örneğin; İstanbuldan Ankaraya şehirler arası asansörlü nakliyat yapılacağı zaman bizim firmamızdan bu konuda yardım alabilirsiniz. Şehirler arası asansörlü nakliyat firmaları totalde 280 tanedir ve bunların bir çoğu büyük şehirlerde olan nakliyecilerdir. En çok kullanılan istikamet ise İstanbul, Ankara, İzmir, Muğla ve Antalya şehirleridir. Asansörlü nakliyat evden eve veya ofisten ofise de yapılabilir. Bu, sizin ihtiyacınıza göre değişir ancak çalışma yapacak olan kamyon aynıdır. Heri iki işi de şehirler arası olarak yapabiliriz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code