HİZMETLERİMİZ

Size uygun evden eve nakliyat fiyatları almak için bizi aramak istermisiniz ?

EVDEN EVE NAKLİYAT

Kent nakliyat firması yazdı


Evden eve nakliyat, taşınmak isteyen bir kimsenin evindeki eşyaların tümünü yada bir kısmını yeni evine taşıyacak nakliye firmasının hizmetine denir. Evden eve nakliyat hizmeti eşyaların paketlenerek, sigortalanarak, sökülecek eşyaları sökerek, taşıma elemanları tarafından kamyona taşınarak ve sonrasında teslimat yapılırken eşyaları kamyondan evin içine kadar taşıyarak ve istendiği taktirde eşyaları yerleştirerek tamamlanan bir süreci içerir. Evden eve nakliyat firmaları bu sektörde Türkiye'nin her şehrinde gerek şehir içine yönelik gerekse şehirler arasında çalışma yapmaktadır. Türkiye genelinde sunulan evden eve nakliyat fiyatları birbirinden çok farklı olmakla beraber, büyük şehirlerde yüksek maliyetleri dolayısıyla daha yüksek, küçük şehirlerde ise biraz daha ucuzdur. Bir nakliyat firmasına evinizi taşıttırmak istediğinizde şehirler arasında yapılacak bir taşınma ise büyük firmaları, şehir içinde yapılacak bir çalışma olacaksa küçük firmaları da tercih edebilirsiniz. Eğer eşyalarınızı lüks, kaliteli ve titiz çalışan bir nakliye firmasına taşıtırsanız biraz maliyetli olmakla beraber oldukça memnun edici bir süreç yaşarsınız. Bu bağlamda evden eve nakliyat hizmeti veren bir çok firma arasında Kent nakliyat firmamızı tercih ettiğiniz için size teşekkür ederiz.

kent nakliyat imzası

HAKKIMIZDA

www.evdenevenakliyat34.com Kent evden eve nakliyat firmasının bir web sitesidir. Firmamız 1974 yılından günümüze ev taşımacılığı, eşya yerleştirme, evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, parça eşya taşımacılığı ve buna benzer bir çok alanda hizmet veren çok değerli bir şirket olarak çalışmalarını yürütmektedir. Hizmet portföyündeki bu alanlarda 2010 yılından beri İstanbul başta olmak üzere, İzmir, Kocaeli, Muğla, Aydın, Antalya, Bursa, Ankara ve daha bir çok önemli şehirlerde en başarılı nakliye yapan firma olmayı başarmış, kaliteli, özgün ve müşterisine özen gösteren bir kuruluş olmuştur.

İstanbul'da 39 farklı noktada (her ilçede bir tane olmak üzere) şube ve temsilcilik açarak müşterilerine çok daha yakından hizmet vermeyi hedeflemiş ve bu hedef doğrultusunda en çok yayılan nakliye firması olmayı başarmıştır. Nakliyat ihtiyaçlarınızı expertizle tespit etme, fiyatlandırma, paketleme, sigortalama, taşıma, yerleştirme sistemine uygun şekilde sistemli olarak çalışmaktayız. Bunun yanı sıra büyük eşya depolarımızla saklamak istediğiniz eşyalarınızı depolayacak sistemli ve korunaklı nakliye ambarlarına sahip olan tecrübeli firmalardan biriyiz.

Devamını oku

NAKLİYAT GÖRSELLERİ

Sorular & Cevaplar

Uluslararası nakliyat nasıl yapılır?


Evden eve nakliyat nasıl yapılır?


Evden eve nakliyatta nelere dikkat edilmeli?

REFERANSLARIMIZ

Numerus
Tübitak
Çukurova
Kent FM
Simant
Ramada
000
Şubelerimiz
000
Çalışanlarımız
00
Hizmet Bölgelerimiz
00
Tecrübemiz